vánoční dárky

Vanoce-darky-soutez
Novinky

Výsledky velké vánoční soutěže: Vyhráli jste jeden z praktických dárků?

Stačila jedna správná odpověď na jednoduchou soutěžní otázku a rázem jste se mohli zařadit do slosování o nádherné a užitečné ceny.

Vánoční dárky
Novinky

Jak dopadla velká vánoční soutěž o užitečné ceny pod stromeček?

Časopis HOME pro vás spolu s partnery připravil velkou vánoční soutěž. Stačilo, když jste správně odpověděli na soutěžní otázku a byli jste zařazeni do slosování. Podívejte se, jestli nejste mezi výherci.

Televizor v interiéri
Spotřebiče

Jak vybrat nový televizor pod stromeček?

Ztrácíte se v bohaté nabídce televizorů a nevíte, podle čeho a jak vybírat vhodný přijímač do vaší domácnosti, na chalupu nebo do pracovny? Připravili jsme pro vás jednoduchého průvodce nákupem nového televizoru. Podle tohoto pětibodového seznamu si vyberete dokonalý televizor, který bude přesně odpovídat vašim nárokům.

vánoční dárky
Novinky

Výsledky velké vánoční soutěže o nádherné a užitečné ceny pod stromeček

Časopis HOME pro vás spolu s partnery připravil velkou vánoční soutěž. Stačilo, když jste odpověděli správně na soutěžní otázku a byli jste zařazeni do slosování o pěkné ceny.

foto ABF
Novinky

Stříbrné vánoční dny: Veletrh plný inspirace, kreativního tvoření a dárků

Už se nemůžete dočkat Vánoc? Tu pravou sváteční atmosféru si může vaše rodina vychutnat na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, který se již podesáté koná ve dnech 13. až 16. prosince 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

zdroj Bella Rose
Dekor

Třpytivé Vánoce: Bíle, šedé a zlatavé doplňky

Vánoční náladu umí navodit vůně cukroví, vánočního stromku, ale třeba i bílé, šedé a zlatavé doplňky. A i když venku zrovna nesněží, stejně si budete připadat jako v zahradě s čerstvě napadaným zářícím popraškem.

Novinky

Výsledky soutěže o dárky pod stromeček

Děkujeme všem soutěžícím za množství odpovědí, které jste nám do redakce poslali. Šestnáct z vás se už může těšit na dárky pod stromečkem.

Novinky

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. prosince 2017. Čekají na vás neotřelé tipy na vánoční dárky, originální zboží přímo od výrobců i pestrý doprovodný program.