Trouba MW8000J

Technologie Samsung HotBlast™ posouvá pojem „rychlé vaření“ na další příčku

18. 02. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Samsung Electronics Co. Ltd., světový inovátor v oblasti domácích spotřebičů, představila mikrovlnou troubu MW8000J HotBlast™ Smart Oven využívající novou technologii, díky níž je možné upéct jídlo o 50 % rychleji než v tradiční elektrické troubě. Výsledný pokrm má však stejné kvality, jaké dosáhneme při využití konvektomatu (horkovzdušné trouby).

Z důvodu nedostatku času dnes spousta rodin konzumuje jídlo připravené v klasické mikrovlnné troubě, čímž se však sníží jeho kvalita i chuť. Na tento problém se soustředili vývojáři společnosti Samsung a vyvinuli HotBlast™ Smart Oven, která nabízí více než horkovzdušná mikrovlnná trouba. HotBlast™ Smart Oven je rychlá, výkonná, stylová a zdůrazňuje kulinářský zážitek, zatímco šetří čas.

Výrazně kratší čas přípravy jídel

Technologie HotBlast™ představuje nový způsob vaření. Rychlý a účinný horký vzduch je vystřelován přímo na jídlo skrz 60 rovnoměrně rozmístěných vzduchových otvorů a díky tomu je jídlo upečeno až o 50 % rychleji než v tradiční horkovzdušné troubě. Ventilátor, který horký vzduch vytváří, má průměr 154 mm, což je 1,6násobně více než nabízí klasické konvektomaty. Oblíbené rodinné jídlo, jako je např. šťavnaté pečené kuře, může být hotové o 47 % rychleji v porovnání s tradiční troubou. Přestože se čas přípravy zkrátil, pečené kuře neztratilo nic ze své delikátní vůně a chuti a kůžička je křupavá na povrchu a šťavnatá zevnitř.

Trouba MW8000J

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Vychutnejte si perfektně ugrilované speciality

Trouba MW8000J je vybavena také grilem 2250w PowerGrill Duo, který je jednoznačně výkonnější než tradiční grily, a pokrmy jsou v něm opět hotové za kratší čas. Jeho extra široká topná tělesa vyzařují výkonnější a hlavně konzistentní teplo a ugrilují tak pokrm rychleji. Ve skutečnosti se jedná o stejná tělesa, která se využívají v elektrické troubě.

Kromě toho funkce Crusty Plate opéká zmražená jídla jako je pizza, bagety a kuřecí kousky rovnoměrně, dozlatova a vytvoří dokonalou křupavou krustičku.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Upeče daleko více

Přestože je trouba svými rozměry velmi kompaktní, každý centimetr prostoru je maximálně využitý díky pečící ploše Grande Table. V porovnání se standardní mikrovlnou troubou jsou její vnitřní rozměry větší a nabízí úžasnou kapacitu 35 litrů. V troubě na širším podnosu o průměru 380 mm upečete např. i rodinou XXL pizzu.

Pokud chcete upéct pokrm, který se nevejde na kulatý talíř, stačí vypnout rotační funkci podnosu a vložit do trouby jakýkoli jiný, vhodnější tvar pekáče.

Zdravější a křupavější

Díly unikátní technologii SLIM FRY™ připravíte v mikrovlnné troubě i oblíbené smažené pokrmy. Kombinací technologie HotBlast™ cirkulující teplý vzduch obalí jídlo, a to zůstane na povrchu křupavé. Navíc je potřeba jen kapka oleje, čímž se eliminuje nadbytečný tuk v pokrmu, zatímco kvalita a chuť zůstanou zachovány.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

zdroj: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Vysoká odolnost, snadné čištění

Vnitřní povrch mikrovlnné trouby MW8000J je tvořen odolným keramickým povrchem Ceramic Inside. Snadno se čistí a je odolný vůči škrábancům. Barva keramiky se nezmění ani působením vysokých teplot, ani při styku s rostlinnými a živočišnými tuky. Tento povrch je také antibakteriální a celkově si zachovává stále stejnou kvalitu na rozdíl od běžně využívaných nerezových povrchů.

Klasická elegance

Design trouby MW8000J reprezentuje svými širokými dvířky, ocelovým povrchem, chromovaným rámem a lesklým madlem stylovou eleganci. A přestože poskytuje velkorysou vnitřní kapacitu, je dostatečné útlá, aby se vešla i do té nejmenší kuchyně. Ovládá se jednoduše a pohodlně prostřednictvím intuitivních tlačítek a praktického LCD displeje. Přední prosklená část dokonale ladí s ostatními kuchyňskými spotřebiči a perfektně doplňuje každou moderní kuchyni.

www.samsung.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče mikrovlnné trouby Od partnerů
Sdílejte článek

Diskuze