krbová kamna

Teplovodní krbová kamna Espera

26. 11. 2019
Diskuze (0)
Sdílet

Majitelé domů v nízkoenergetickém standardu si mohli až donedávna nechat o chvílích strávených u plápolajícího krbu jen zdát. Že tomu tak již nemusí být, Vás jistě přesvědčí firma Romotop ze Suchdola nad Odrou, která přináší na tomto poli celou řadu řešení.

Opravdovým skvostem jsou krbová kamna Espera s teplovodním výměníkem. Inovativní řešení konstrukce teplovodního výměníku společně s dvojitým prosklením dveří, výrazně zvyšuje celkovou účinnost a užitnou hodnotu krbových kamen Espera. Právě výše uvedené dvojité prosklení dvířek, kde vnitřní sklo je pokoveno speciální reflexní vrstvou, odrážející teplo zpět do spalovací komory, snižuje prostup tepla přes prosklení a zvyšuje účinnost teplovodního výměníku. Tak aby byly maximalizovány tepelné zisky, je celý povrch kamen izolován.

krbová kamna

Zdroj Romotop

Mottem firmy Romotop je „ekonomický a ekologický provoz“, proto je v kamnech Espera použit vysoce účinný systém vedení spalin Double Spin se dvěma deflektory, který napomáhá odvodu spalin do hrdla vložky s cílem dosažení maximální ekologie, čistoty spalování a zvýšení účinnosti spalování až o 10%

Kategorie: Novinky
Tagy: krbová kamna
Sdílejte článek

Diskuze