V ulicích českých měst se objevil první sníh

V ulicích českých měst se objevil první sníh

04. 09. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

V ulicích českých i moravských měst se od 4. září objevuje první sníh. Nedočkavci si budou moci užít první koulovačku nové sezóny díky ČMSS, která sníh do vybraných měst naveze v rámci startující marketingové kampaně a podpory konceptu „Najděte se ve vlastním“. Součástí kampaně bude i soutěž o dvoudenní pobyt v iglú na rakouském ledovci.

„Pokud si klienti uzavřou smlouvu o stavebním spoření u ČMSS do 22. září, mohou soutěžit o dvoudenní pobyt pro čtyři osoby v iglú na rakouském ledovci,“ vysvětluje člen představenstva ČMSS Jochen Maier.

Na stránkách www.najdetesevevlastnim.cz přináší ČMSS především příběhy klientů, kteří našli odvahu bydlet po svém. Stránky nabízejí i řadu tipů a inspirací jak bydlet lépe nebo vzorové kalkulace nejčastějších typů rekonstrukcí.

foto isifa/shutterstock

foto isifa/shutterstock

V rámci aktuální kampaně připravila ČMSS pro děti a mladé klienty do 26 let prémii až 2000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Stavební spoření patří mezi produkty s nejvyšším bezpečným a zajištěným výnosem. Klienti ČMSS mají možnost získat po započtení státní podpory i všech poplatků roční výnos 3,4 %.

Kategorie: Novinky
Tagy: rekonstrukce bydlení stavebni sporeni
Sdílejte článek

Diskuze