Už 20 let kvalitní stavební chemie v České republice

30. 09. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Česká pobočka společnosti Mapei – významného světového výrobce stavební chemie, oslavuje 20. výročí svého založení. Mapei dnes vyrábí více než 1 400 výrobků pro komplexní systémová řešení všech druhů staveb. Společnost dlouhodobě staví svůj úspěch […]

Česká pobočka společnosti Mapei – významného světového výrobce stavební chemie, oslavuje 20. výročí svého založení. Mapei dnes vyrábí více než 1 400 výrobků pro komplexní systémová řešení všech druhů staveb. Společnost dlouhodobě staví svůj úspěch na spokojených zákaznících i zaměstnancích. Proto neustále rozšiřuje svoji distribuční síť a zlepšuje obchodně-technický servis. Dnes má Mapei v České republice 65 zaměstnanců; centrálu a sklad v Olomouci a pobočku  a sklad v Jažlovicích u Prahy.

 

Zdeněk Runštuk, generální ředitel společnosti Mapei ČR, hodnotí 20leté působení společnosti v České republice takto: „Za uplynulých dvacet let jsme si svým seriózním přístupem k zákazníkům vydobyli pevnou pozici na českém stavebním trhu. Nabízíme více než kvalitní a inovativní výrobky pro všechny fáze a druhy staveb, ať už se jedná o stavby pozemní, bytové, dopravní či speciální průmyslové. Na našem společném úspěchu se významnou měrou podílejí především znalosti, zkušenosti a nasazení našich zaměstnanců.“

Mezi nejvýznamnější realizace, při nichž byly použity výrobky Mapei, patří například historický Karlův most, nákupně-zábavní centrum Palladium Praha, multifunkční O2 Arena v Praze, obytný soubor Zelené Město, tunel Mrázovka či vodojem Droždín.

Zákazníci i realizační firmy si pochvalují nejen kvalitní odborně-technický servis, ale i vzdělávací aktivity společnosti Mapei. Interaktivní projekt vzdělávání Mapei Akademie absolvovalo vloni 3 500 obchodních partnerů.

V blízké budoucnosti se Mapei zaměří na upevnění pozice ekologických výrobků Green Innovation na českém trhu, která je v souladu s globální strategií společnosti.

www.fatrafloor.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: stavba
Sdílejte článek

Diskuze