Vyhrajte výborného pomocníka do své koupelny – SUŠIČKU prádla!

12. 09. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Sušák v koupelně, předsíni, ložnici i na balkoně. Při sušení prádla se menší byty stávají bludištěm s nepříjemnou zvýšenou vlhkostí vzduchu, která podporuje vznik plísní a alergikům značně komplikuje život. Jednoduchým řešením, jak ušetřit místo, čas a zároveň dodat domovu lepší atmosféru, je sušička prádla. Užitečné funkce sušiček značky LG nabízejí rychlost a efektivnost, samotná sušička má navíc elegantní design, který snadno zapadne do každého interiéru.

Hybridní sušička LG s tepelným čerpadlem pracuje s optimalizovaným tokem vzduchu, díky čemuž vysuší prádlo do hloubky jeho vláken. Umožňuje i manuální výběr teploty sušení, má ekologický režim, funkci super rychlého sušení, a dokonce schopnost samočištění. Automatické čištění kondenzátoru probíhá až 7x během jednoho sušicího cyklu a spolu s chytrou diagnostikou závad zaručuje dlouhou životnost sušičky bez zbytečných zásahů technika. Více informací naleznete na www.lg.cz.

Chcete-li získat tohoto výborného pomocníka, napište nám do redakce „motivační“ e-mail, proč byste měli vyhrát právě Vy. E-maily posílejte na adresu soutez@jagamedia.cz do 14.10. 2014, předmět: Sušička. Do e-mailu uveďte své kontaktní údaje.

Výherce i podmínky soutěže naleznete na www.homebydleni.cz. Použité fotografie jsou ilustrační.

RC7055AP3Z

Sutaz_Susicka

Podminky souteze

Kategorie: Novinky
Tagy: koupelna susicka
Sdílejte článek

Diskuze