Reklama
Vyhrajte výborného pomocníka do své koupelny – SUŠIČKU prádla!

Vyhrajte výborného pomocníka do své koupelny – SUŠIČKU prádla!

Sušák v koupelně, předsíni, ložnici i na balkoně. Při sušení prádla se menší byty stávají bludištěm s nepříjemnou zvýšenou vlhkostí vzduchu, která podporuje vznik plísní a alergikům značně komplikuje život. Jednoduchým řešením, jak ušetřit místo, čas a zároveň dodat domovu lepší atmosféru, je sušička prádla. Užitečné funkce sušiček značky LG nabízejí rychlost a efektivnost, samotná sušička má navíc elegantní design, který snadno zapadne do každého interiéru.

Sušení ekologicky

Tento u nás zatím méně rozšířený spotřebič v jiných zemích světa uctívají mnohé domácnosti. Mnoho špatného se sušičkám připisuje úplně neprávem. Moderní spotřebiče jsou úsporné a poradí si i s jemnými textiliemi. Sušení v sušičce je šetrnější a hygieničtější. Nabízíme vám několik tipů, pro které byste si mohli tento spotřebič oblíbit.

Na co se zaměřit při výběru pračky a sušičky

Na co se zaměřit při výběru pračky a sušičky

Pokud se vydáte kupovat pračku nebo sušičku, čeká vás nepřeberné množství typů, velikostí i funkcí. Na co se ale při výběru zaměřit, když je nabídka tak široká? Za zvážení stojí prostorové možnosti, energetická náročnost, hlučnost, ale také moderní technologie.

Nečekejte, až prádlo uschne

Prodeje sušiček prádla stoupají, ale mnoho lidí stále váhá, zda si tento spotřebič do domácnosti pořídit. Ato ipřesto, že pro jeho koupi mluví řada výhod – úspora času amísta, větší pohodlí či snadnější žehlení.