susicka

Novinky

Vyhrajte výborného pomocníka do své koupelny – SUŠIČKU prádla!

Sušák v koupelně, předsíni, ložnici i na balkoně. Při sušení prádla se menší byty stávají bludištěm s nepříjemnou zvýšenou vlhkostí vzduchu, která podporuje vznik plísní a alergikům značně komplikuje život. Jednoduchým řešením, jak ušetřit místo, čas a zároveň dodat domovu lepší atmosféru, je sušička prádla. Užitečné funkce sušiček značky LG nabízejí rychlost a efektivnost, samotná sušička má navíc elegantní design, který snadno zapadne do každého interiéru.

Samsung WD806U4SAWQ
Spotřebiče

Nová pračka se sušičkou od Samsungu: dokonalá péče o prádlo a úspora času v jednom

Do tuzemských ochodů míří nová pračka kombinovaná se sušičkou. Stejně jako u ostatních modelů praček Samsung je samozřejmostí technologie Eco Bubble, maximálně tichý uhlíkový motor a mnoho dalších inovativních funkcí.

Koupelny

Sušení ekologicky

Tento u nás zatím méně rozšířený spotřebič v jiných zemích světa uctívají mnohé domácnosti. Mnoho špatného se sušičkám připisuje úplně neprávem. Moderní spotřebiče jsou úsporné a poradí si i s jemnými textiliemi. Sušení v sušičce je šetrnější a hygieničtější. Nabízíme vám několik […]

Spotřebiče

Na co se zaměřit při výběru pračky a sušičky

Pokud se vydáte kupovat pračku nebo sušičku, čeká vás nepřeberné množství typů, velikostí i funkcí. Na co se ale při výběru zaměřit, když je nabídka tak široká? Za zvážení stojí prostorové možnosti, energetická náročnost, hlučnost, ale […]

Novinky

Nečekejte, až prádlo uschne

Prodeje sušiček prádla stoupají, ale mnoho lidí stále váhá, zda si tento spotřebič do domácnosti pořídit. Ato ipřesto, že pro jeho koupi mluví řada výhod – úspora času amísta, větší pohodlí či snadnější žehlení.

Novinky

Ušetří místo, energii i Váš čas

Zajímavý tandem Gorenje – kombinovaná pračka se sušičkou, je ideálním řešením pro všechny, kdo nechtějí plýtvat místem, energií i vlastním silami.