Nová pračka se sušičkou od Samsungu: dokonalá péče o prádlo a úspora času v jednom

Nová pračka se sušičkou od Samsungu: dokonalá péče o prádlo a úspora času v jednom

20. 06. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Do tuzemských ochodů míří nová pračka kombinovaná se sušičkou. Stejně jako u ostatních modelů praček Samsung je samozřejmostí technologie Eco Bubble, maximálně tichý uhlíkový motor a mnoho dalších inovativních funkcí.

Společnost Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, uvádí na český trh novou pračku se sušičkou. Mezi přednosti Samsung WD806U4SAWQ patří mimo jiné energetická úspora a komfortní péče o prádlo i po vyprání, díky které zákazník nebude ztrácet čas zbytečným dosušováním.

Samsung WD806U4SAWQ

Samsung WD806U4SAWQ

Pračka se sušičkou poskytuje celkem 16 režimů (12 pro praní, 4 pro sušení) včetně speciálního programu pro outdoorové oblečení či program pro hygienické ošetření bubnu. Tato novinka je tak vybavena celou řadou inovativních prvků. Funkce Air Wash zbavuje prádlo nepříjemného zápachu a bakterií pomocí horkého vzduchu. S programem Super Eco Wash lze pro změnu dosáhnout až 70 % úspory energie.

Bez použití vody a chemických přípravků můžete v krátkém čase osvěžit vaše prádlo. Ohřátý vzduch odstraní z textilií nejen nepříjemný zápach ale také bakterie napřílad z přikrývek a polštářů,“ uvádí Kateřina Holíková, produktová manažerka pro pračky společnosti Samsug Electronics Czech and Slovak.

Novinka tak rozšiřuje stávající portfolio praček Samsung vybavených unikátní technologií Eco Bubble. Již od samotného začátku cyklu vytváří smíchání vody, pracího prostředku a následného vstřikování vzduchu bohatý pěnový polštář. Takto vzniklá aktivní pěna proniká do tkanin mnohem rychleji, hlouběji a rovnoměrněji, takže zaručuje perfektní vyprání i na nízké teploty.

Samsung WD806U4SAWQ

Samsung WD806U4SAWQ

Pračka se může také pochlubit vylepšeným diamantovým bubnem, který je uzpůsoben tak, aby i nejjemnější textilie byly vyprány šetrně a bez poškození. Zákazníci jistě ocení i jednoduché ovládání pračky pomocí přehledného a velkého GLED displeje a komfortních dotykových tlačítek.

Praním navíc nebudete vůbec vyrušováni. Speciální uhlíkový motor totiž zaručuje tišší a efektivnější provoz. Běží plynuleji a spotřebuje tak méně energie, čímž výrazně zvyšuje svoji životnost. Pračku proto pořídíte s velkorysou garancí záruky 10 let.

Doporučená maloobchodní cena pračky se sušičkou Samsung WD806U4SAWQ je 21 990 Kč včetně DPH.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: domácí spotřebiče pracka susicka
Sdílejte článek

Diskuze