Pračka Candy
Zdroj: Candy

Oblíbená mini pračka od Candy je zpět!

22. 04. 2024 Sdílet

Značka Candy vrací na trh svou mini pračku. Nástupce původních malých praček Aquamatic pod novým jménem MiniAqua (modelové označení CW50-BP12307-S) je krásnější a vychytanější než kdy předtím. Změnilo se nejen totiž jméno, ale celá konstrukce a vlastnosti. Co však zůstalo je malý rozměr 70 x 51 x 49 cm, který z MiniAqua činí nejmenší pračku na trhu. Její kapacita byla rozšířena na 5 kg, energetická spotřeba snížena na třídu A a v kombinaci s novou výbavou hodnou prémiových praček z ní činí skutečného kompaktního pomocníka ať už doma, na chatě či chalupě. Vejde se totiž i do těch nejmenších prostor.

MALÉ ROZMĚRY, VELKÉ MOŽNOSTI

Při výšce 70, šířce 51 a hloubce 49 cm je pračka Candy MiniAqua nejmenší pračkou na trhu a je určena jak do malých domácností, na chaty, chalupy, protože se vejde téměř kamkoliv. Může být použita také jako druhá pračka do domácnosti na příklad na praní dek či pelíšků domácích mazlíčků, které nechcete z hygienických důvodů prát ve standardní pračce. Kapacita 5 kg je dostatečná i pro menší rodinu a díky plnohodnotnému vybavení programů včetně rychlého 15 min. v ní můžete vyprat téměř cokoliv.ň

Candy MiniAqua - kompaktní řešení do malých prostor.

Candy MiniAqua – kompaktní řešení do malých prostor. Zdroj: Candy

NÍZKÁ SPOTŘEBA V TŘÍDĚ A

Candy MiniAqua klade důraz na nízkou energetickou spotřebu a je v úsporné energetické třídě A. Ta je v porovnání s třídou F, které dosahovaly staré pračky, o 44 % méně. Hybnou silou pračky MiniAqua je invertorový motor Speed Drive, který díky permanentnímu magnetu zachovává svůj výkon po dobu životnosti pračky, neopotřebovává se a je navíc tichý. Při odstřeďování 1200 otáček / min. je provozní hluk pouhých 69 decibelů. Kvalitu motoru a vysokou trvanlivost navíc potvrzuje i poskytovaná záruka na 15 let zdarma. Pro její získání stačí pračku registrovat do 14 dnů od nákupu na stránkách www.registrace-zaruka.cz.

JEMNÁ SÍLA

Při vývoji konstrukce bylo pamatováno na různé detaily, a tak například nerezový buben Pillow Drum je svařený laserem, což je nejčistší a nejhladší spoj, kterého lze dosáhnout. Díky tomu je vnitřek bubnu hladký a zcela bezpečný i pro jemné tkaniny. Jeho povrch navíc brázdí drobné výstupky v podobě malých polštářků, které prádlo jemně nadnáší a pomáhají mu klouzat po povrchu během fáze praní.

Candy MiniAqua - malá pračka, velké možnosti.

Candy MiniAqua – malá pračka, velké možnosti.

HYGIENA PŘEDEVŠÍM

V každé pračce vzniká v důsledku vlhkosti a rozpuštěného pracího prostředku prostředí vhodné k tvorbě plísní a bakterií. MiniAqua má v gumovém těsnění dvířek zakomponované antibakteriální ošetření na bázi zinku. To zamezuje jak tvorbě, tak i množení bakterií a spolu s další praktickou funkcí Dual Spray dvojitého ostřikování skla dvířek a gumového těsnění pomáhá udržet pračku hygienicky čistou.

OVLÁDÁNÍ A VÝBAVA

Elegantní černý ovládací panel, který spolu s černými dvířky kontrastuje s bílou barvou pračky, podtrhuje digitální dotykový displej s ikonami. Na něm je možné vybrat si z 12 programů praní a 3 doplňkových funkcí jako je Snadné žehlení, Odložený start či Přídavné máchání. Kromě klasických programů zde naleznete i Rychlý program, který za pouhých 15 min prádlo vypere a osvěží nebo program Džíny a Hygienický+ pro hloubkové odstranění nečistot a desinfekci.

Elegantní ovládací panel s dotykovým ovládáním.

Elegantní ovládací panel s dotykovým ovládáním.

Prohlédněte si novou pračku Candy MiniAqua na videu zde.

Doporučená maloobchodní cena modelu CW50-BP12307-S je 13 990 Kč.

ZDROJ: PR článek společnosti Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: automatická pračka pracka
Sdílejte článek