Pračka v koupelně
Zdroj: BSH

Ušetřete s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch

12. 04. 2024 Sdílet

Ušetřete prací prostředky, vodu i energii, ale i spoustu času, nebo i finančních prostředků s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch, které nově nabízejí systém automatického dávkování i-DOS, snadnější žehlení díky programu Iron Assist a pro praní energetickou třídu A.[1] V rámci aktuální akce navíc můžete při nákupu vybraných spotřebičů získat 2 000 Kč zpět.

Pračka s technologií inteligentního dávkování i-DOS zjistí množství vloženého prádla, materiál i míru zašpinění a následně zvolí optimální dávku pracího prostředku. Stačí jednou za přibližně 20 cyklů doplnit zásobník a systém i-DOS přesně nadávkuje prostředek pro každé praní na míru.

Zamezí se tak zbytečnému plýtvání nejen prostředky, ale i vodou, protože pračka nemusí tolik máchat. Díky automatickému dávkování je možné ušetřit až 38 % pracího prostředku[2] a až 10 litrů vody na jeden cyklus praní.[3]

Nebaví vás žehlení? Oceníte program Iron Assist, který pomocí páry vyhladí během přibližně 30 minut pomačkané suché oblečení.

Pokud si do konce května 2024 zakoupíte některou z vybraných praček a kombinovaných praček se sušičkou s technologií i-DOS, můžete získat 2000 Kč zpět. Více informací na akce-bosch.cz.

Pračka v koupelně

Zdroj: BSH

Komerční informace; zdroj: BSH domácí spotřebiče s.r.o.

[1] Plné znění energetického štítku pro každý model najdete na www.bosch-home.com/cz.

[2] Průměrná úspora tekutého pracího prostředku při srovnání technologie automatického dávkování s ručním dávkováním. International Journal of Consumer Studies 38 (2014). 265 f.

[3] Výpočet je založený na náplni prané při 40 °C v programu rychlý/mix s ručním dávkováním nadměrného množství tekutého pracího prostředku (o 38 %) oproti automatickému dávkování tekutého pracího prostředku se spotřebičem s kapacitou náplně 10 kg – měření WL 1547/19 provedené wfk – Institut für Angewandte Forschung GmbH (wfk-Institut pro aplikovaný výzkum), ze dne 26. 7. 2019 na objednávku BSH Hausgeräte GmbH.

Kategorie: Spotřebiče
Tagy: automatická pračka pračky se sušičkou
Sdílejte článek