automatická pračka

Pračka Candy
Spotřebiče

Oblíbená mini pračka od Candy je zpět!

Značka Candy vrací na trh svou mini pračku. Nástupce původních malých praček Aquamatic pod novým jménem MiniAqua (modelové označení CW50-BP12307-S) je krásnější a vychytanější než kdy předtím. Změnilo se nejen totiž jméno, ale celá konstrukce a vlastnosti. Co však zůstalo je malý rozměr 70 x 51 x 49 cm, který z MiniAqua činí nejmenší pračku na trhu. Její kapacita byla rozšířena na 5 kg, energetická spotřeba snížena na třídu A a v kombinaci s novou výbavou hodnou prémiových praček z ní činí skutečného kompaktního pomocníka ať už doma, na chatě či chalupě. Vejde se totiž i do těch nejmenších prostor.

Pračka v koupelně
Spotřebiče

Ušetřete s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch

Ušetřete prací prostředky, vodu i energii, ale i spoustu času, nebo i finančních prostředků s novými kombinovanými pračkami se sušičkou Bosch, které nově nabízejí systém automatického dávkování i-DOS, snadnější žehlení díky programu Iron Assist a pro praní energetickou třídu A.[1] V rámci aktuální akce navíc můžete při nákupu vybraných spotřebičů získat 2 000 Kč zpět.

Pračka Bosch
Novinky

Vyhodnocení soutěže o pračku BOSCH WGB24 4A0BY

Pračka je zařazená do nejlepší energetické třídy A a nabízí nejmodernější technologii dávkování pracího prostředku i-DOS, díky které ušetříte nejen prací prostředek, ale i vodu, protože není třeba tolik máchat. Oceníte určitě také funkci Iron Assist na jemné vyhlazení pomačkaných tkanin.

Pračka Bosch WNG254U0BY
Novinky

Zapojte se do jednoduché soutěže a vyhrajte pračku se sušičkou BOSCH!

Kombinovaná pračka se sušičkou Bosch s funkcemi Hygiene Care a AntiStain účinně odstraňuje choroboplodné zárodky, bakterie a skvrny, a to včetně těch nejodolnějších, jako je krev, máslo či olej, tráva nebo červené víno. Prádlo usuší stejně účinně, jako vypere, a to až 6 kg najednou v jednom cyklu. Postará se perfektně až o 10 kg prádla, když je použitá pouze k praní.