Vytírání nebylo nikdy jednodušší

Vytírání nebylo nikdy jednodušší

07. 12. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Stále ještě stíráte podlahy hadrem, který máčíte ve vodě? Tak už toho nechte a radši šetřete své ruce a záda.  S příchodem mopu Easy Wring Ultramat do vaší domácnosti, se podlaha bude blýskat během chvíle. A to bez námahy!

Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy vás zaujme snadným používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Tím vám odpadne námaha při ždímání. Navíc je díky tomu vhodný i pro podlahy citlivé na působení vody, jako jsou parkety anebo dřevo.

Otagovat_140827_Easy_Wring_Ultramat-(1)

Špičková savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Easy Wring Ultramat garantuje tkanina ze 100 % mikrovlákna. Promyšlený tvar ždímače zabraňuje vyšplouchnutí vody mimo kýbl a vzniku nechtěných loužiček.

140827_Easy_Wring_Ultramat-(11)

140827_Easy_Wring_Ultramat-(14)

Naproti tomu ojedinělá „XXL power zóna“ určená pro hloubkové čištění podlah, zaručuje jednodušší odstranění i odolné nečistoty. Tzv. power zóna zvyšuje nápor na podlahu a snadno tak odstraní všechnu špínu. Mycí návlek má dlouhou životnost, protože se dá jednoduše vyprat v pračce.

otagovat_140827_Easy_Wring_Ultramat

 

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč.

otagovat_Easy_Wring_Ultramat_PR_

Více informací na www.vileda.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Freudenberg Home and Cleaning Solution s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: mopy podlahy Vileda
Sdílejte článek

Diskuze