Vileda

Vileda King sušák na prádlo černý 20m.
Bydlení

Málo prostoru? Moderní sušák na prádlo od značky Vileda má jednoduchou manipulaci a skladování!

V dnešní uspěchané době, když se věnujeme péči o naše domovy, hledáme praktická a funkční řešení pro každodenní úkoly. Jedním z takových úkolů je sušení prádla. V tradičním interiéru může být sušení prádla obtížné, ale moderní design a inovativní technologie nám přinášejí nové možnosti. Jedním z takových řešení je Sušák Vileda King, který kombinuje praktičnost, stabilitu a elegantní design.

Novinky

Vytírání nebylo nikdy jednodušší

Stále ještě stíráte podlahy hadrem, který máčíte ve vodě? Tak už toho nechte a radši šetřete své ruce a záda.  S příchodem mopu Easy Wring Ultramat do vaší domácnosti, se podlaha bude blýskat během chvíle. A to bez námahy!

Inovovaný mop pro efektivní úklid
Spotřebiče

Inovovaný mop pro efektivní úklid

I pevné podlahy vyžadují důkladnou péči, aby se na nich neusazovaly bakterie, prach a zaschlé nečistoty. Při pravidelném opakování navíc vytírání nezabere tolik času. Vrhněte se na podlahy s inovovaným mopem Ultramax, odborníkem na efektivní úklid. Nejen, že práci ještě více urychlí, při jeho použití se také vyhnete nehygienickému máčení rukou ve špinavé vodě.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda
Novinky

Revoluční úklid!

Úklid domácnosti je jedna z činností, která u většiny z nás nepatří mezi ty nejoblíbenější. Proč si ale úklid zkrátka nezpříjemnit, když už ním trávíme tolik času? Místo toho, abychom přemýšlely, čím jaký povrch můžeme umýt, teď vše vyřeší revoluční mikrohadřík od Viledy.