Revoluční úklid!

19. 07. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Úklid domácnosti je jedna z činností, která u většiny z nás nepatří mezi ty nejoblíbenější. Proč si ale úklid zkrátka nezpříjemnit, když už ním trávíme tolik času? Místo toho, abychom přemýšlely, čím jaký povrch můžeme umýt, teď vše vyřeší revoluční mikrohadřík od Viledy.

Vileda přichází s unikátním hadříkem ACTIFIBRE. Jedná se o novou generaci mikrohadříků, které se díky mikrovláknům hodí na všechny povrchy bez rozdílu. Jeho výjimečnost spočívá také v použité technologii aktivní absorpce, díky které je Actifibre dokonale savý a zanechává umytou plochu nejen perfektně čistou, ale také suchou. Navíc ho po úklidu jednoduše vyždímáte.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Rozlili jste kávu nebo kečup? Máte stůl od marmelády či medu? Nevadí! Stačí mít po ruce hadřík z mikrovláken Actifibre a vše je vyřešeno. Rychle a jednoduše.

Revoluční je také možné vynechání veškerých chemických prostředků. Už nebudete potřebovat speciální přípravek na čištění baterií, další prostředek na leštění nábytku atd. Prostě a jednoduše hadřík navlhčíte a uklízíte.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Hadřík je pratelný a velmi rychle schne. Proto je již po chvíli připraven zase k akci. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky, ani nepoškrábe váš oblíbený stolek.

Čistí, saje a leští v jednom jen za pomocí vody! Zažijte revoluční úklid s hadříkem ACTIFIBRE od Viledy.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda

Mikrohadřík ACTIFIBRE zakoupíte ve vašem hypermarketu/hobby marketu za cenu od 39,90 Kč.

Více tipů najdete na www.vileda.cz; shop.vileda.cz.

ZDROJ: PR článek značky Vileda

Kategorie: Novinky
Tagy: hadříky úklid domácnosti Vileda
Sdílejte článek

Diskuze