úklid domácnosti

Ekologické přírodní čisticí prostředky
Rady a Tipy

Řekněte stop chemii ve své domácnosti! Vyrobte si přírodní čistidla, která nejen skvěle čistí, ale ještě osvěží váš domov

Víte, že mnohé běžné domácí čisticí prostředky obsahují chemikálie, které mohou negativně ovlivňovat jak naše zdraví, tak i životní prostředí? Proto je nejvyšší čas podívat se na svou domácnost novým pohledem a říct stop nebezpečné chemii, která se vkrádá i tam, kde bychom ji čekali nejméně. V tomto článku vám představíme jednoduché recepty na přírodní čistidla, která nejen účinně odstraní nečistoty, ale také přinesou do vašeho domova osvěžující svěžest a pocit bezpečí celé rodině.

Úklid věcí
Rady a Tipy

Jarní úklid je tady! Jak uskladnit zimní oblečení tak, aby bylo připraveno pro další sezónu?

Pomalu přichází jaro a s ním i teplejší dny, a tak je načase definitivně vyměnit zimní kabáty, svetry a kozačky za oblečení do příjemnějšího počasí. Než všechny zimní věci strčíte do tmavých hlubin skříně, měli byste se o něj náležitě postarat, abyste před další sezonou nemuseli na vašem oblečení řešit díry po molech či nepříjemný zápach. Jaký postup doporučujeme?

Partnerský úklid
Design interiérů

Probuďte svůj domov k životu: Krok za krokem k čistému startu a svěží energii

S blížícím se jarem se probouzí nejen příroda, ale i naše touhy po nových začátcích a čistém startu. Jarní očista domova není jen tradicí, ale i rozumný způsob, jak vnést svěžest a energii do našich životů. Nebojte se vyhazovat zbytečnosti – zbavte se věcí, které vůbec nevyužíváte, a jen zabírají místo a sedá na ně prach.

Robotický vysavač
Spotřebiče

Robotické vysavače pod drobnohledem: Který nejlépe uklidí vaši domácnost?

Žijete rychle a nemáte času nazbyt? Bydlíte v domě nebo ve větším bytě bez koberců? V tom případě by ve vaší domácnosti neměl chybět šikovný robotický vysavač.

LegeeD7-text-015
Novinky

Roboti dnes už zajistí i kvalitní vytírání podlah

Roboti jsou již poměrně rozšířenými pomocníky při péči o domácnost, vysávají nebo vytírají, myjí okna a někteří dokážou zastat i více činností zároveň. Například starost o čistou podlahu je dnes možné nechat na jediném stroji – mopu a vysavači v jednom LEGEE.

Čištění kuchyně
Bydlení

6 kroků, jak proměnit kuchyň k nepoznání

Viditelně čistší kuchyň za pár minut a bez zvláštní námahy? Na řadu přicházejí drobné úkony, které uděláte i během telefonátu, krmení dítěte či vaření. Když se je naučíte dělat pravidelně, bude vaše kuchyň stále čistá a hloubkové uklízení jednou týdně nebude tak náročné.

Uklízení mopem
Design interiérů

Super praktický rotační třásňový mop Vileda TURBO pro snadný a efektivní úklid

Rotační třásňový mop Vileda TURBO spolehlivě vyčistí všechny druhy tvrdých povrchů a díky trojúhelníkové hlavici a otočnému 360° kloubu se dostane i do těžko přístupných prostorů pod nábytkem. Třásně z mikrovlákna rychle vyčistí podlahu a odstraní více než 99 % bakterií a virů* pouze pomocí vody bez nutnosti použití chemikálií.

Larrin sprej na kuchyně
Koupelny

Úklid – odpočinek a zábava?

Dají se vůbec tato slova použít v jedné větě? Odpověď zní: samozřejmě ano. Ač pro většinu lidí úklid představuje spíše povinnost a napětí, opak může být pravdou.

Využití mopu Vileda v domácnosti
Novinky

Vždy připravený 1.2 Spray MAX

Úklid nebyl nikdy jednodušší! Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.

Mikrohadřík ACTIFIBRE zdroj Vileda
Novinky

Revoluční úklid!

Úklid domácnosti je jedna z činností, která u většiny z nás nepatří mezi ty nejoblíbenější. Proč si ale úklid zkrátka nezpříjemnit, když už ním trávíme tolik času? Místo toho, abychom přemýšlely, čím jaký povrch můžeme umýt, teď vše vyřeší revoluční mikrohadřík od Viledy.