Zateplování svépomocí je nyní hračka

08. 09. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Stavbě i rekonstrukci domu předchází často nesmírné úsilí v podobě zjišťování, hledání a porovnávání. Dvojnásob to platí v případě, že se zručný majitel pustí do stavby nebo úprav sám. K nejsložitějším a nejdiskutovanějším činnostem patří […]

Stavbě i rekonstrukci domu předchází často nesmírné úsilí v podobě zjišťování, hledání a porovnávání. Dvojnásob to platí v případě, že se zručný majitel pustí do stavby nebo úprav sám. K nejsložitějším a nejdiskutovanějším činnostem patří zateplování a izolace. Nový koncept izolace Knauf Insulation s trefným názvem EASY toto všechno výrazně zjednodušuje.

 

Nedávno společnost Knauf Insulation provedla výzkum mezi zákazníky hobby marketů. Možná jste mezi nimi byli i vy. Každý, kdo se rozhodl zateplit svůj dům nebo chatu svépomocí, totiž zpravidla nejprve zamíří na internet, kde se snaží získat co nejvíce informací o materiálech, jejich vlastnostech, vhodnosti použití a samotné aplikaci. Po návštěvě hobby marketu, ale často musí usednout k počítači znovu. Proč? V hobby marketu zpravidla narazil na nepřehlednou nabídku, špatné značení vlastností izolačních materiálů na obalech a často byla jedinou informací cena a rozměr izolace. Knauf Insulation se konceptem EASY ve spolupráci se sítí OBI snaží zákazníkům jejich cestu k úsporám maximálně zjednodušit.

Smyslem konceptu EASY je, aby pro každého, kdo chce zateplit střechu nebo fasádu svého domu a snížit tak výdaje na vytápění, byl celý proces doslova hračka. Od výběru izolace přes nákup a manipulaci až po samotnou aplikaci.

Jednotlivé typy izolací jsou barevně odlišeny. Zelená pro střechu, modrá pro příčky, fialová pro fasádu a tmavě zelená pro podlahu. Na regálech naleznete také snadný navigační systém a podrobné návody. Na samotném obalu pak jasné vyjádření tepelných a akustických vlastností a jednoduchý návod na aplikaci. Menší balení vám usnadní dopravu, manipulaci a skladování v domě.

Knauf Insulation se odlišuje nejen přístupem k zákazníkovi, ale i vlastnostmi svých izolací. Skelná vlna, která tvoří izolaci pro zateplení šikmých střech a akustickou izolaci pro příčky, je totiž vyráběna pomocí unikátní technologie ECOSE® na bázi přírodního pojiva. Neobsahuje žádné formaldehydy, fenoly, akryláty ani žádná umělá barviva či bělidla. Ty z vás, kteří dbají na odpovědný životní styl, bude zajímat, že výrazně snižujete svou ekologickou stopu nejen samotným zateplením, ale i výběrem izolace Knauf Insulation, jelikož je vyráběna z recyklovaných nebo rychle obnovitelných materiálů.

Pokud chcete zateplit váš dům, izolovat jej od hluku a chcete to zvládnout sami, pak určitě zamiřte do OBI a na stránky
www.knaufinsulation-easy.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: izolace zatepleni
Sdílejte článek

Diskuze