Zcela nové rozměry v ohřevu vody. Seznamte se s ohřívači Andris

07. 09. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Minulostí jsou ohřívače vody, které vyžadovaly pro instalaci velký prostor, byly nehospodárné a spotřebovaly hodně elektrické energie.

Nová generace ohřívačů vody je o něčem zcela jiném. Charakterizují je malé rozměry, velký výkon, flexibilní instalace, bezpečnost a energetická efektivnost. Takové jsou i nové kompaktní ohřívače ARISTON ANDRIS. Instalovat je lze díky jejich malé velikosti nad i pod umyvadlo či dřez. Uplatní se tedy v koupelně i v kuchyni. V nabídce jsou se zásobníky ve velikostech 10, 15 a 30 l. Varianta s 30litrovým zásobníkem poskytne dostatek teplé vody pro vysprchování a použití umyvadla či dřezu i pro více osob.

Andris-R_image_low

Ohřívače je možné s výhodou využít tam, kde není přívod teplé vody, nebo pro zvýšení kapacity stávajícího systému ohřevu vody. Umístěním ohřívače v blízkosti kohoutků eliminujeme tepelné ztráty, které jsou jinak značné, pokud teplá voda musí běžet dlouhým systémem trubek. Výrazně je tak zkrácena doba pro ohřev vody. Vybírat lze ze tří variant energeticky úsporných ohřívačů – Andris Lux Eco, Andris Lux a Andris R. Jejich dalšími přednostmi jsou také jednoduché intuitivní ovládání a propracovaný design, který je předurčuje do současných moderních domácností. www.ariston.com.

Kategorie: Novinky
Tagy: ohrivace vody
Sdílejte článek

Diskuze