ohrivace vody

Kotel v koupelně
Vytápění

Bojler v domácnosti? Jak a kde ho umístit

Ohřívače vody, lidově nazývané bojlery. Už desetiletí jsou neodmyslitelnou součástí našich domovů. Nezáleží na tom, zda máte rodinný dům nebo byt. Zajistí teplou vodu pro každou domácnost. Pokud momentálně stavíte či rekonstruujete starší dům nebo předěláváte byt, poradíme vám, kde ohřívač vody umístit. Existuje zde totiž několik možností a pravidel.

Ohřívač vody v technické místnosti
Vytápění

Čisté ruce i po práci na zahradě

Přestože horké letní dny přejí spíše zábavě u bazénu, správní zahrádkáři vědí, že i v červenci a srpnu je na zahradě co dělat. Při práci na zahradě se člověk samozřejmě ušpiní, ať už při okopávání záhonů, plení nebo při zasloužené sklizni. Ruce umazané od hlíny jsou sice znakem vytrvalé práce, dnes je ale důležité dbát na hygienu ještě více než kdykoliv předtím. S teplou vodou a mýdlem se půjde umýt lépe. Díky malým zásobníkovým ohřívačům vody.

Mobilní stánek STIEBEL ELTRON v rámci celoevropského turné
Rekonstrukce domu

Innovation Tour STIEBEL ELTRON

Mobilní stánek STIEBEL ELTRON v rámci celoevropského turné Innovation Tour zavítal do České republiky.

Ariston Lydos Hybrid elektrický ohřívač je vybavený inovativním softwarem i-Memory, díky němuž je možné dosáhnout až 50% úspory energie. www.ariston.com
Spotřebiče

Ohřívač vody již nemusíte schovávat! Přichází nová generace bojlerů

Od zásobníkových ohřívačů vody očekáváme zejména dobré technické parametry a efektivní ohřev vody. Výrobci se právě na tuto stránku velmi zaměřují, ale stranou nenechávají ani estetiku. Nové generace bojlerů budou dobře sloužit a zcela jistě nebudou v interiéru dělat ostudu.

Nová řada malých ohřívačů vody ARISTON ANDRIS představuje zcela nové rozměry v ohřevu vody. V nabídce jsou se zásobníky o velikostech 10, 15 a 30 litrů. 30litrový zásobník poskytne dostatek teplé vody.
Novinky

Zcela nové rozměry v ohřevu vody. Seznamte se s ohřívači Andris

Minulostí jsou ohřívače vody, které vyžadovaly pro instalaci velký prostor, byly nehospodárné a spotřebovaly hodně elektrické energie.

Závěsný ohřívač vody Nuos Evo na bázi tepelného čerpadla funguje na bázi vzduch – voda a ročně uspoří v rodinném domě i několik tisíc korun za ohřev vody a vytápění. foto: Ariston Thermo CZ
Vytápění

Plánujete nákup ohřívače vody? Pár dobrých rad se hodí

S jarem se budí nejen příroda, ale také naše chuť rekonstruovat a inovovat. Je čas na změnu – třeba na výměnu elektrického ohřívače vody. Jak vybrat ten správný a kam ho umístit?