Změňte atmosféru svého domova a získejte zdravé ovzduší

Změňte atmosféru svého domova a získejte zdravé ovzduší

14. 10. 2019 Sdílet

Každý z nás se rád obklopuje předměty, které z obyčejného prostoru vytvářejí náš domov. Patří mezi ně různé kusy nábytku, pohodlná křesla, měkké a hřejivé deky, voňavé svíčky nebo květinová výzdoba.

Domov nám připomínají známe vůně, cítíme se v něm bezpečně a obklopují nás věci, které máme rádi a ke kterým máme vytvořený osobní vztah. Svůj domov si musíme chránit a udržovat.

Je proto velmi důležité, aby se atmosféra vašeho domova nezměnila vlivem nežádoucích hostů v podobě plísní a roztočů. V domácnosti se vlivem množství běžných aktivit v průběhu dne a také noci vytváří vzdušná vlhkost. Například v obývacím pokoji vzniká nadměrná vlhkost dýcháním, rostlinami přirozeně produkujícími vlhkost anebo méně častým větráním. V koupelnách je způsobena praním, sušením prádla a ručníků na šňůrách nad vanou nebo v sušičkách, které produkují velké množství tepla a vlhka.

Skvělým bojovníkem proti nadměrné vlhkosti jsou právě pohlcovače vlhkosti Ceresit. Umístěte je kdekoli v místnosti, například na pračku, parapet nebo jen tak na poličku v ložnici a nechte je účinně bojovat proti vzniku nežádoucích vlhkých map na stěnách nebo plísní ve spárách v koupelně. Ceresit stop vlhkosti AERO 360 ° funguje čistě na fyzikálním principu a náhradní náplně Ceresit absorbují vlhkost ze vzduchu, který cirkuluje skrz tabletu. Ta se promění v kapalinu a hromadí se v nádobě, kterou pouze vylijete a náplň vyměníte za novou. Pohlcovač Ceresit nepotřebuje zdroj elektrické energie, takže jej můžete nechat působit opravdu kdekoliv.

pohlcovače vlhkosti

FOTO Henkel

pohlcovače vlhkosti

FOTO Henkel

Náhradní náplně mají kromě pohlcování vlhkosti i další funkci, kterou je absorbování zápachu z ovzduší a navíc prostřednictvím aromaterapie působí pozitivně na lidský organismus. Můžete si zvolit ze 3 příjemných vůní, kterými jsou relaxační levandule, příjemná vanilka nebo energické ovoce. Obsah esenciálních olejů pozitivně ovlivňuje imunitu, což je cennou výhodou hlavně v období chřipek a jiných onemocnění, které nám ji oslabují.

Do koupelny doporučujeme použít úplnou novinku, kterou je pohlcovač vlhkosti Ceresit AERO 360° KOUPELNA. Je výjimečný svou efektivitou a designem navrženým přímo do menších koupelnových prostor. Pokud již vlhkost napáchala své škody a máte v koupelně plesnivé spáry, vyzkoušejte obnovovač silikonu Ceresit ReNew. Ten dokonale překryje původní silikon pomocí jednoho tahu a vy se tak budete moc ve své koupelně cítit opět jako v nové.

Bojujte proti nadměrné vlhkosti pro váš zdravý domov s pohlcovači Ceresit Stop Vlhkosti!

Více informací naleznete na www.stop-vlhkosti.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: pohlcovač vlhkosti
Sdílejte článek