Dítě v koupelně
Zdroj: Henkel

Když vlhkost ťuká na okna aneb plíseň si na vás nepřijde!

01. 03. 2024 Sdílet

Orosená okna, zatuchlý vzduch nebo první náznaky plísně jsou problémy, kterým je potřeba čelit včas. Víte, jak tomu předcházet?

Také doma čelíte některým nesnázím spojeným s nadměrným srážením vlhkosti? Orosená okna s černými rohy, zatuchlina v předsíni, těžký vzduch v koupelně či nepříjemný pach ze skříně jsou typickými příznaky vlhkosti v domě. Příčin může být více. V domě se převážně sráží kvůli nedostatečné cirkulaci vzduchu, průsakům vody skrz netěsnící okenní i dveřní rámy nebo nedostatečné izolaci proti vlhkosti.

Zarosené okna

Zdroj: Henkel

Následkem bývá vznik těžkého ovzduší, plísně, hub a množení roztočů. Pokud byste problém dlouhodobě neřešili, může domácnost postihnout plíseň skrze nábytek, zdi a v horším případě i podlahy. A takové prostředí již není příjemné ani zdravé pro vaši rodinu.

Jak vlhkosti předcházet?

Snadným a dostupným řešením je pohlcovač Stop Vlhkosti AERO 360°. Nepotřebuje žádnou elektrickou přípojku ani baterie. Vlhkost pohlcují speciální tablety, které ji přeměňují v tekutinu a pracují okamžitě.

Pohlcovač vlhkosti Stop Vlhkosti AERO 360°

Pohlcovač vlhkosti Stop Vlhkosti AERO 360° Zdroj: Henkel

Tableta vydrží 1-2 měsíce v závislosti na velikosti místnosti a koncentraci vzdušné vlhkosti. Speciální tablety navíc eliminují zatuchlý zápach a díky esenciálním olejům prostor provoní velmi jemnou, nevtíravou vůní. Přístroje jsou navíc vyrobeny z ekologicky šetrného materiálu, který umožňuje recyklaci.

Mrkněte, jak pohlcovač pracuje:

www.stop-vlhkosti.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Henkel

Kategorie: Rekonstrukce bytu Rekonstrukce domu
Tagy: pohlcovač vlhkosti vlhkost v domácnosti
Sdílejte článek