Plastové židle

Plastové židle – jsou vhodné do moderních bytů do kuchyně, nebo na terasy a do zahrad. Moderní a designové plastové židle jsou zároveň velmi praktické, jsou omyvatelné, lehké a snadno skladovatelné. Existují v různých barevných provedeních, což může místnost oživit, ozvláštnit, dodat moderní a zajímavý vzhled. Už při malé změně v interiéru spočívající v přidání plastových židlí se vytratí z místnosti fádnost a stereotyp. Inspirujte se na našem portálu HOME Bydlení.

Reklama
Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Funkční a jednoduchý byt pro mladou rodinu s dítětem

Svěží a odlehčený, takový je interiér bytu, který navrhla designérka Lucie Knížetová pro mladou rodinu s dítětem. Dominantní barvou je tu čistá bílá, přesto však výsledek nepůsobí sterilně – designérka si našla způsob, jak sem zakomponovat hravost.

Ekoelegance v kuchyni

Ekoelegance v kuchyni

Naladěná na energetické úspory, funkčně zkomponovaná, tichá a ještě tišší. Její složité mechanismy, osvětlení, elektrospotřebiče, rozvody vody a elektřiny i jiné technické záhady se ukryly pod jednoduchou formou kuchyňské linky. Zeštíhlela. V bílém vypadá zcela nevinně, a přitom se prostorově i svým vnitřním vybavením stále více rozmáhá. Zdrženlivá ve tvarech elegantně kombinuje a střídá tradiční materiály se sklem a ocelí. Z vůle architektů, designérů a někdy i nás samotných určuje další skladbu nyní opět hojně využívané otevřené dispozice domácností.