Nastavení, regulace topení je funkce, kterou můžete kontrolovat výšku i délku topení a tím i náklady spojené s vytápěním. Kvalitní regulace topení nabízí velkou úsporu nákladů, ale také zvýšení domácího komfortu. Díky regulaci topení můžete využívat teplo doma co nejefektivněji. S regulací topení můžete zapomenout na přehnaně vytopené místnosti, nebo naopak chladné, nedostatečně vyhřáté místnosti. Regulaci topení si můžete dát zavést i ve vašem příbytku, kanceláři, či jiných bytových i nebytových prostorách. Zjistěte si podrobné informace u kompetentních specialistů. Rádi vám poradíme i v článcích našeho online magazínu HOME. Najdete zde i jiné rady či zajímavé nápady, inovativní řešení pro vaše modernější a kvalitnější bydlení.

Reklama
11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci

11 x krby a krbová kamna pro vaši inspiraci

Krby a krbová kamna představují v našich domovech často výrazný či dokonce dominantní prvek obytného prostoru. Proto kromě technických parametrů sledujeme při výběru také vzhled. V nabídce jsou moderní i rustikální varianty pro všechny typy interiérů.

Kurz zdravého bydlení

Kurz zdravého bydlení

Během zimy se pravidelně věnujeme zdravému životnímu stylu. Pokud i vám je toto téma blízké, asi víte, že to neznamená jen pravidelný pohyb a zdravou stravu. Neméně důležitý vliv na zdraví má i prostředí, v němž žijeme. Přinášíme vám proto přehled zásadních problémů z hlediska bydlení, které s naším zdravím a fyzickou kondicí bezprostředně souvisejí. Přidáváme také pár praktických postřehů, rad a tipů.

U topení myslete na budoucnost

U topení myslete na budoucnost

Dnes se hodně mluví o úsporách energie na vytápění rodinných domů – nejčastěji v souvislosti se zateplenými obvodovými stěnami či kvalitními okny. Dosažení dobrých tepelnětechnických parametrů obvodových konstrukcí je však jen první fází na cestě k energeticky úspornému domu. Dalším krokem by mělo být rozumné využití možností současné techniky při jeho vytápění. Vždyť jaké by