Sprchové zástěny

Sprchové zástěny Sprchové zástěny, sprchový kout, nebo vana? Při zařizování nové koupelny se rozhodujte hlavně podle velikosti koupelny a rozložení nábytku. Více zjistíte v našich článcích.
5 elementů současné koupelny
Hydroizolace koupelny

5 elementů současné koupelny

Dnešní koupelna má vlastních 5 elementů. Ačkoli nejsou totožné s těmi v učení feng-šuej, i v tomto případě je důležité vytvořit mezi nimi rovnováhu a každý použít v souladu s jeho přirozenými vlastnostmi.

Jak si zařídit koupelnu
Hydroizolace koupelny

Jak si zařídit koupelnu

Nabízený sortiment koupelnového zařízení je v současnosti opravdu rozsáhlý. Mějte na paměti, že při navrhování koupelny je nutné zvážit funkce, které od koupelny očekáváte. Často totiž jde o rozhodnutí týkající se desítek let nebo i celého života.

Koupelna pro život
Koupelny

Koupelna pro život

Trendy posledních let velí: koupelna není jen funkčním prostorem, má i hezky vypadat, abyste se v ní cítili dobře. Ovšem zvlášť když máte děti, oceníte hlavně praktická a trvanlivá řešení. A co když můžete mít […]

Šest praktických rad pro dokonale funkční koupelnu
Koupelny

Šest praktických rad pro dokonale funkční koupelnu

Pěkné obrázky koupelen v katalozích jsou jen pěkné obrázky – realita je většinou trošku jiná. Aby se vám podařilo vytvořit perfektní místo na osvěžení těla i duše, na uvolnění a hýčkání, je důležité, abyste akceptovali vaši konkrétní situaci a vpustili do svého snění i praktické nápady a řešení. Týká se to hlavně menších koupelen. A abyste zvýšili komfort užívání, hodí se nějaká ta praktická rada možná i v té královsky velké koupelně.