Koupelna pro život

04. 12. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Trendy posledních let velí: koupelna není jen funkčním prostorem, má i hezky vypadat, abyste se v ní cítili dobře. Ovšem zvlášť když máte děti, oceníte hlavně praktická a trvanlivá řešení. A co když můžete mít […]

Trendy posledních let velí: koupelna není jen funkčním prostorem, má i hezky vypadat, abyste se v ní cítili dobře. Ovšem zvlášť když máte děti, oceníte hlavně praktická a trvanlivá řešení. A co když můžete mít obojí?

 

Natural Stone Wall od italské značky Impronta je kolekce mimořádně odolných keramických obkladů (24 × 59 cm) se 7 dekory kamene, které se díky speciální úpravě povrchu snadno čistí a jsou vhodné do intenzivně využívaných prostorů. Odolávají opotřebení, nízkým teplotám i chemikáliím.
Cena: 999 Kč/m2
Foto: Proceram

foto: SIKO 

Používání termostatické sprchové baterie Grohtherm 2000 je bezpečné díky technologii Cool Touch, která zabraňuje opaření. Baterie má integrovaný uzávěr smíšené vody, 180° ovládání průtoku s úsporným tlačítkem a individuálně nastavitelnou úspornou zarážkou. Bezpečnostní zarážka je nastavena na 38 °C.
Cena: 7 725 Kč
Foto: Grohe

Skříňka se zrcadlem HEMNES s voděodolnou úpravou je přímo určená do míst s vysokou vlhkostí. Nastavitelná police je z tvrzeného skla, které je odolné vůči horku a nárazu a má vysokou nosnost.
Cena: 2 490 Kč
Foto: IKEA

Akrylátová obdélníková vana Ravak Praktik disponuje velkou odkládací plochou. Zaoblený roh je charakteristický designový prvek, který je ale zároveň praktický při běžném pohybu v koupelně. Třídílná skládací vanová zástěna (typ VS3) poskytuje při sprchování komfort sprchového koutu.
Cena vany: od 11 990 Kč
Cena zástěny: od 4 490 Kč
Foto: RAVAK

Umyvadlo FLO značky Kerasan je vhodné k zavěšení na stěnu nebo k postavení na desku. Díky praktickým rozměrům (50 × 40 cm) se také skvěle hodí tam, kde chcete mít umyvadla dvě – nezaberou tolik místa.
Cena: 5 979 Kč
Foto: SaphoSedátko OVO vám poskytne dokonalou relaxaci při sprchování vsedě a pohodlí například při mytí nebo holení nohou. Sedátko s nerezovou konstrukcí a pohodlným oválným plastovým sedákem má nosnost až 150 kg. Kromě oranžové je k dostání i v modré, průhledné a mléčně zabarvené variantě.
Cena: od 3 090 Kč
Foto: Ravak

Umyvadlová bezdotyková baterie ORAS Cubista s regulátorem teploty šetří vodou i energií. Použití baterie je snadné a bezpečné, není nutné se jí dotýkat před mytím ani po umytí. Baterie se vypne automaticky bezprostředně po použití.
Cena: 9 780 Kč
Foto: ORAS
 

Kategorie: Koupelny
Tagy: interier koupelna Sprchové zástěny
Sdílejte článek

Diskuze