barvy do interiéru

Útulný dětský pokoj
Design interiérů

Plánujete malování dětského pokoje? Tyto barvy podpoří dětské soustředění, hravost či spánek

Dětský pokoj není pouze místem k odpočinku, je to také prostředí, kde mohou děti rozvíjet svou kreativitu, učit se novým věcem a kde kromě jiného začínají budovat své vlastní malé světy. Jedním z klíčových prvků, který může ovlivnit celkovou atmosféru a dojem z pokoje, je výběr barev. Správná kombinace může podnítit dětskou radost, podpořit při učení či zajistit klidný spánek. A právě v tomto článku se podíváme na to, jaké barvy jsou pro dětský pokoj vhodné.

Vánoční strom s červenou výzdobou u zeleného křesla
Styl

Ještě nemáte ozdobený vánoční stromek? Inspirujte se letošními trendy!

Letošní barevné trendy vánočních dekorací jsou pestré – od futuristické modré přes bílou až po tradiční zelenou.

Dvoubarevně vymalovaná ložnice
Design interiérů

Plánujete malování? Přečtěte si, jaké barvy vám mohou zlepšit život a celkový pocit spokojenosti

Barva má mimořádnou sílu ovlivňovat naše pocity a náladu. Ať už je to v obývacím pokoji, pracovně nebo ložnici. Volba správné barvy může mít významný dopad na náš spánek i celkový pocit. Zejména v ložnici je důležité vytvořit harmonické prostředí, které podporuje odpočinek a regeneraci. Existuje však několik barev, které bychom měli ve své ložnici raději vynechat, pokud si chceme zajistit klidný a kvalitní spánek.

Barevná retro obývačka
Design interiérů

9 jednoduchých nápadů, jak vnést do interiéru barvy

Chybí vašemu domovu špetka hravosti a optimismu? Máme pro vás několik rychlých a barevných řešení, která uvolní formální atmosféru a změní fádní prostor k nerozeznání!

Obývací pokoj v smetanové a bleděmodré
Trendy

Víte, jaká barva bude vládnout interiérům v roce 2022? Vyjadřuje naději, svobodu a optimismus

Společnost Dulux, která patří ke světově nejuznávanějším výrobcům nátěrových hmot a barev, vyhlásila, jaká barva bude synonymem šťastného domova v roce 2022. Budoucí rok vnese do interiéru oblohu – hitem totiž bude nebeská modrá, odstín nazvaný Bright Skies. Vzdušný, světle modrý odstín je navržen tak, aby vyjadřoval naději a optimismus. Po jasných a sytých odstínech, které dominovaly v posledních dvou letech, je návrat ke světle modré vítanou změnou.

Ložnice v pastelových barvách s paletovou postelí
Trendy

Světy bydlení – interiérové trendy pro podzim a zimu 2021

Rychleji zapadající slunce a chladnější počasí nám naznačují, že se blíží další roční období. Nová sezóna „obleče“ naše příbytky do stylových barev a materiálů, které jsou ve spojení s přírodou. Tým odborníků z Hornbachu přichází se čtyřmi interiérovými trendy pro sezónu podzim/zima 2021.

Převzetí ocenění pro společnost Baumit
Novinky

Výrobek Baumit IonitColor získal hlavní cenu GRAND PRIX na veletrhu FOR ARCH

Společnost Baumit získala na právě probíhajícím 31. ročníku veletrhu FOR ARCH dvě velmi významná ocenění.