Bytové doplňky a dekorace

Bytové doplňky a dekorace – věci, které dotvářejí domov. Jsou to maličkosti, které dělají velké změny. Mohou plnit praktický účel nebo čistě estetický a ozdobný, pro útulnější pocit domova. Bytové doplňky a dekorace dodávají domovu charakter a jedinečnost, dokáží ozvláštnit a oživit i obyčejné křeslo, stolek, nebo tmavý kout. Záleží na typu místnosti, stylu a vkusu, ale nejčastěji je možné vidět v domácnostech bytové doplňky a dekorace jako svícny, košíky / krabice / boxy, obrazy nebo kuchyňské dózy a mísy na ovoce. Oblíbenými doplňky jsou také různé květiny a rostliny v květináčích. Nevíte si rady s vhodným rozložením vašich doplňků? Přečtěte si naše články a inspirujte se novými trendy v bydlení a interiérovém designu.

Lamely v obývacím pokoji
Design interiérů

Lamelové stěny dokáží vytvořit z bytu domov. Mají za sebou dlouhou historii

Fotografie stylových interiérů s dřevěnými lamelami na stěnách, stropech, či dokonce nábytku doslova válcují internet. I když fungují zejména jako moderní estetický prvek, není možné jim upřít ani několik praktických funkcí.

Design interiérů

7 nápadů na polepený interiér

Pomocí barevných lepicích pásek washi (vaši) můžete zcela snadno vytvořit nápadité a přitom nenákladné dekorace. Případně dát předmětům, které vás obklopují, vlastní originální pečeť. Když už se vám okoukají, pásku jednoduše odlepíte.