bytoví designéři

obývací pokoj s knihovnou
Design interiérů

Potřebujete vdechnout život svému bydlení? Tyto jednoduché nápady oživí váš domov

Probuďte své bydlení z dlouhého zimního spánku a vneste do něj kousek z blížícího se jara a nejnovějších trendů. A to kousek hlavně plný optimistické radosti ze života.

Křesla se stolkem
Design interiérů

Nejen estetika: Proč designéři stále více preferují nábytek na nožičkách?

Všimli jste si, že nábytkové trendy ovlivňují i to, zda nábytek stojí na podlaze, nebo je na nožičkách, případně zavěšený na stěně? Zatímco v osmdesátých letech minulého století byly módou masivní sedací soupravy položené přímo na podlaze, dnes se vracíme k nábytku na nožičkách. Proč ho doporučují i designéři?

Moderní designový prostorný byt v novostavbě s barevnými akcenty
Design interiérů

Decentně vyšperkovaný otevřený interiér v prostorném bytě

Ve svém novém bytě nechtěl Kamil nechat nic náhodě, a tak ho svěřil do rukou designérky Niny. Ta nejdříve „uklidila“ dispozici, potom decentně vyšperkovala interiér.

Czech Design Week
Design interiérů

Czech Design Week slavil design v Paláci U Stýblů a rozdal ceny Czech Design Award

Druhý zářijový víkend, od pátku 10. do neděle 12. září, se do Paláce U Stýblů na Václavském náměstí nastěhoval festival designové tvorby Czech Design Week a spolu s ním víc než 70 talentovaných designérů, studií, značek a zejména spoustu nových objevů z řad studentů a mladých tvůrců, aby tuto ikonu funkcionalistické architektury přeměnili v oslavu designu, umění a kulturní svobody.

designový nábytek
Design interiérů

Vyplatí se investovat do originálního kvalitního designu?

Přijít s originálním nápadem, který posune celé odvětví dopředu, není snadné, už jen proto, že se na první pohled zdá, že svět už všechno zná a všechno viděl. Je tedy zřejmé, že na začátku celého složitého procesu je nápad, který má obrovský potenciál.

Novinky

„Levitující“ postel mohou vidět lidé na veletrhu FOR INTERIOR

Veletrh FOR INTERIOR se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ve čtyřech halách se představí téměř 500 vystavovatelů. Součástí veletrhu FOR INTERIOR bude také letos bohatý doprovodný program.