kuchyňské nádobí

Myčka nádobí
Kuchyně

Chyby při používání myčky, které vás stojí peníze: Neumisťujte hrnce nahoru a používejte eco program

Používání myčky nádobí může výrazně ušetřit čas a energii, ale pouze pokud se vyvarujete běžných chyb. Přečtěte si, jak správně naplnit myčku, kdy se vyplatí použít „eco“ program a proč byste neměli spouštět poloprázdnou myčku.

Moderní kuchyň
Spotřebiče

Jak ušetřit při mytí nádobí?

Voda je snad nejvzácnějším přírodním zdrojem na světě, proto bychom se měli snažit využít v domácnosti každou kapku na maximum.

Spálený koláč ruka hází do koša
Recepty

5 nejčastějších chyb při pečení, které mohou zničit vaše koláče, zákusky či dorty

Určitě chcete, aby vaše příprava koláčů a zákusků dopadla na výbornou. Bohužel ne vždy je tomu tak a i ten nejlepší kuchař má právo na omyl. Znáte nejčastější chyby při pečení? Těmto se vyplatí (i dá) předem vyhnout!

Nože na magnetické dřevěné liště
Kuchyně

Naučte se správně nabrousit a naostřit vaše kuchyňské nože

Taky můžete vyskočit z kůže, když potřebujete dokonale nakrájet maso, a zrovna nemůžete najít žádný pořádně ostrý nůž? Kromě profesionálních brusíren si můžete pomoci sami. Víte o tom, že vždycky, když použijete nůž, se ostří ohne? Tupý nůž je nejen nefunkční, ale i nebezpečný. Jak si nabrousit a naostřit nože přímo v domácnosti?

Exkluzivní sada Zwilling
Kuchyně

Originální dárky pro novomanžele

Představujeme prémiové kuchyňské potřeby, náčiní a doplňky od předních světových výrobců.

Wok panev
Novinky

Součástí zdravého vaření je i kvalitní nádobí

Základem zdravého vaření jsou poctivé suroviny, méně soli a především méně tuků. Zdravě tedy znamená kvalitně. S tím se pojí i výběr nádobí. Vhodné nádobí by mělo především rovnoměrně distribuovat teplo a zabraňovat zbytečnému připalování pokrmů.