Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Originální dárky pro novomanžele

17. 05. 2022 Sdílet

Představujeme prémiové kuchyňské potřeby, náčiní a doplňky od předních světových výrobců.

Pro milovníky designu

Symbióza estetiky a funkčnosti. Stohovatelná jídelní sada La Boule od porcelánky Villeroy & Boch potěší všechny nadšence funkčního designu. Originální je také svou historií, neboť dochované exempláře od původní návrhářky Helen von Boch z roku 1971 předběhly svou dobu o desetiletí a dodnes se prodávají v aukčních síních po celém světě. Ikonická La Boule tak bude novomanželům sloužit nejen jako rozložitelná sada porcelánu, ale také jako půvabný doplněk v interiéru. Pořídíte v několika barvách v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz od
6 985 Kč.

La Boule Villeroy, potten & pannen & Boch, staněk 6 985 Kč .jpg

La Boule Villeroy, Potten & Pannen & Boch, Staněk 6 985 Kč. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Pro praktickou domácnost

Rychlovarná konvice Zwilling Enfinigy Pro v elegantním designu se ve společné domácnosti rozhodně neztratí. Sedm přednastavitelných programů usnadní přípravu lahodné kávy, čaje či potravin pro nejmenší. Umožňuje také ohřev v kojenecké lahvičce či její sterilizaci. V těle konvice s dvojitou nerezovou stěnou se zároveň nachází integrovaný filtr na zachycení nežádoucího vodního kamene. Pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 3 580 Kč.

Zwilling Enfinigy,, Potten & Pannen, Staněk 3 580 Kč

Zwilling Enfinigy,, Potten & Pannen, Staněk 3 580 Kč. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Pro geeky i zahrádkáře

Díky chytrému květináči Véritable® pokvete novomanželům (nejen) láska v každém ročním období. S autonomní domácí zahrádkou mohou po celý rok prakticky bez námahy pěstovat bylinky, jedlé květiny i malé odrůdy ovoce a zeleniny. Práci za ně odvede smart květináč s LED osvětlením pro urychlení růstu a samozavlažovacím systémem, který domácího „zahrádkáře“ pomocí chytré aplikace upozorní na doplnění vody. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 6 150 Kč.

Véritable, Potten & Pannen, Staněk 6 150 Kč

Véritable, Potten & Pannen, Staněk 6 150 Kč. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Pro mlsné jazýčky

Překvapte budoucí novomanžele formou ve tvaru srdce od burgundské značky Emile Henry. Znáte snad sladší způsob vyjádření lásky než vlastnoručně upečený dort? Tento jim navíc bude připomínat jejich svatební den. Forma je vyrobena z odolné keramiky o objemu 1,5 l a vnitřním rozměru 27 cm. Má zvlněné okraje a barvu slonovinové kosti. Zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 950 Kč.

Emile Henry, Potten & Pannen, Staněk 950 Kč

Emile Henry, Potten & Pannen, Staněk 950 Kč. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Pro milovníky zážitků

Co může být lepším dárkem do svazku manželského než společný zážitek? Pokud víte, že dvojice při sobotním večeru pravidelně sleduje pořad Peče celá země, zkuste jim udělat radost v podobě kurzu s takovou ikonou, jako je cukrář Josef Maršálek.

Gourmet Academy by Potten & Pannen - Staněk.

Gourmet Academy by Potten & Pannen – Staněk. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Naopak, jiný pár zase ocení lekci s vítězkou soutěže Masterchef Česko 2021, Besky. Nejste-li si jisti, která aktivita bude ta nejlepší, nechte to
na novomanželích a nadělte jim voucher na libovolný kurz vaření z nabídky Gourmet Academy, prémiové školy vaření pod záštitou Potten & Pannen – Staněk.

Gourmet Academy by Potten & Pannen - Staněk. (1)

Gourmet Academy by Potten & Pannen – Staněk. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Pro opravdové gurmány

Víte, že snoubenci neodolají dobrému jídlu? Co jim tedy darovat značku hrnců, na kterou nedají dopustit ani michelinští šéfkuchaři a ve kterých se vařily dobroty dokonce i na palubě Titanicu? Měděný hrnec s poklicí Mauviel M´150s s vnitřní vrstvou z nerezové oceli skvěle vede teplo, a tak je ideální pro všechny, kteří milují rychlé a bezstarostné vaření. Velký objem 6,1 l pár ocení při přípravě všech druhů omáček, polévek, ale také příloh.

Mauviel M´150s, Potten & Pannen, Staněk 12 890 Kč

Mauviel M´150s, Potten & Pannen, Staněk 12 890 Kč. Zdroj: Potten & Pannen – Staněk

Oslní i svým vzhledem a výjimečným řemeslným zpracováním, které je postaveno na stopadesátileté tradici. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 12 890 Kč.

Zdroj: PR článek společnosti Potten & Pannen

Kategorie: Kuchyně
Tagy: dárky jídelny konvice kuchyňské nádobí kvetinace peceni porcelánový servis
Sdílejte článek