luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně Luxusní kuchyně nabízejí komfort, prostornost a zároveň luxusní vzhled, který je ideální v moderních domech a bytech s otevřeným prostorem spojení kuchyně s obývákem. Jak si zařídit luxusní kuchyni se můžete dočíst v našich článcích portálu HOME.

FOTO SMEG
Kuchyně

Jak by dnes měla kuchyň vypadat (Inspirace z Milána)

Umět vařit je dnes sexy. Kuchařští mistři se stávají celebritami nejvyššího kalibru, pořady o vaření najdete v každé televizi nejméně dva. Tak jak ale stoupá prestiž kuchyňského umění, zvyšují se i nároky na to, jak by měla kuchyň vypadat. My jsme se vydali hledat inspiraci do Milána.

Design interiérů

Jon Bon Jovi prodává svůj úchvatný střešní byt

Sladký rocker Jon Bon Jovi prodává svůj luxusní střešní byt na dolním Manhattanu – za 42 miliónů dolarů (v přepočtu více než 32 miliónů eur) je v nabídce 675 m2 obytné plochy s kompletním zařízením […]

Novinky

Gorenje na Designbloku představí vizionářský projekt

Společnost Gorenje nebude ani letos chybět na prestižní mezinárodní přehlídce současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku Designblok 2012, který se uskuteční od 1. do 7. října. Designblok se koná pravidelně […]

Kuchyně

Hledání dokonalosti v kuchyni

Na kuchyň jako plnohodnotnou součást obytného prostoru se kladou vysoké estetické, ale i funkční nároky. Týká se to také kvality použitých materiálů na dominantní část prostoru – kuchyňskou linku. Nestačí, aby byla perfektně zvládnutá z hlediska ergonomiky a praktičnosti, měla by mít též vysokou estetickou kvalitu a samozřejmě musí něco vydržet.