Malá koupelna

Malá koupelna Máte malou koupelnu a plánujete rekonstrukci? Při správném výběru nábytku, nebo volbě nábytku na míru i malá koupelna dokáže být luxusní, uspořádaná a praktická. Prohlédněte si pár návrhů a získejte nové inspirace při zařizování vaší koupelny.

Koupelnová proměna, která vzešla z manželského kompromisu
Koupelny

Koupelnová proměna, která vzešla z manželského kompromisu

Nejlepší by bylo přijít už do hotového. A to přesně podle vašich představ. Nereálné! Naší kolegyni Lucce a jejímu muži nezbývalo proto nic jiného, než se vrhnout do bytového „naháče“ a poskládat si do něj jen to skutečně chtěné a vytoužené. Podívejte se, co všechno se dá udělat s malým prostorem, truhlářským umem a pár drobnostmi, které lesklou strojenost „zašpiní“ − ať už se jen chce, nebo bohužel musí.

Originální rekonstrukce secesního bytu
Rekonstrukce bytu

Originální rekonstrukce secesního bytu

Starý byt získal díky neortodoxnímu projektu moderní tvář, která ho přizpůsobuje dnešnímu tempu života městského člověka, ale zároveň s úctou poukazuje na jeho dávno vytvořené hodnoty. Kombinace původních a soudobých materiálů vytvořila jedinečnou podívanou.

Koupelna v paneláku
Koupelny

Koupelna v paneláku

Velikost koupelny je relativní pojem. Důležité je jen uvést v soulad naše požadavky s velikostí místnosti. Běžně si člověk představuje koupelnu vybavenou pohodlnou vanou a umyvadlem, s místem na pračku a koš na prádlo, na […]

O zvětšení malé koupelny
Koupelny

O zvětšení malé koupelny

Jedna malá koupelna v nejednom paneláku působí na vícečetnou rodinu trochu nevypočitatelně. Domácí se však nevzdali a pěkně to své koupelničce spočítali.