Obrazy do bytu

Obrazy do bytu představují tvůrčí doplněk, který doplňuje holé zdi a design celého interiéru. Obrazy do bytu mohou být různého charakteru. Mohou to být malby, textilní obrazy, či fotky. Mohou mít různé tvary, velikosti i styl. Obrazy do bytu by se měly nést ve stejném duchu jako celkový design, nábytek, barvy a styl celého bytu. K neutrálním barvám stěn a modernímu nábytku se skvěle hodí moderní pestrobarevné extravagantní obrazy, ke klasickému nábytku a tlumeným barvám zase klasické malby s květinami, krajinou nebo portréty, a např. ve skandinávském stylu krásně vyniknou jednoduché, minimalistické černobílé obrazy. Inspirujte se i v našich článcích.

Tepaná svítidla holandské značky Zenza jsou ručně vyráběná z mosazi tradiční metodou filigránu přímo v Egyptě. Světelná hra jejich vzorů po zasvícení je ideálním náladovým osvětlením obývacího pokoje nebo ložnice. Prodává LePatio Lifestyle. (foto: LePatio Lifestyle)
Dekor

Pár triků, jak exotické artefakty zakomponovat do moderního bydlení

Co není na míru Zařízený interiér téměř vždy sestává ze dvou skupin nábytku. Navrženého na míru (nejčastěji jsou to kuchyně či úložný nábytek) a typového. Právě druhá skupina nabízí prostor pro trochu nevázanosti. Jednoduchý obývací […]

FOTO NORSU INTERIORS COLLECTION
Design interiérů

Nejnovější trendy v zařizování obývacího pokoje

Kde je víc na místě vyjádřit svou osobnost, než v obýváku? Tam, kde dáváte audience, reprezentujete, představujete svoje já… Přistupte k jeho zařizování jako k důležitému outfitu. A je jen na vás, zda se výsledek bude blížit víc večerní róbě, pohodlnému casual nebo stylovému business modelu. Záleží na tom, v čem jste „jako doma“.