Olejové radiátory

Olejové radiátory vás zahřejí během chladných a mrazivých dní. Moderní, tiché, kvalitní a vysoce účinné olejové radiátory jsou určeny pro vytápění všech typů interiérů v bytových i nebytových prostorech. Design takových radiátorů je jednoduchý a nenápadný, radiátory jsou úzké a lehké. Olejové radiátory jsou tiché a vytvářejí ideální teplo bez zbytečného vysoušení vzduchu. Nevyžadují si speciální údržbu a jejich životnost je dlouhá. Takové radiátory jsou i velmi spolehlivé. Díky olejovým radiátorem se snižuje spotřeba elektrické energie. Poskytují ideální tepelnou pohodu po celou dobu jejich užívání. Více info o tom, zda jsou olejové radiátory vhodné pro váš domov, si přečtěte v našich článcích.

Radiátory se stávají nepřehlédnutelnou dominantou interiéru
Vytápění

Radiátory se stávají nepřehlédnutelnou dominantou interiéru

Radiátory už dávno přestaly být jen funkčním prvkem a předhánějí se v tom, který zaujme svým neotřelejším designem a nápaditějším provedením. Proto se přestaly schovávat a stávají se mnohdy nepřehlédnutelnou dominantou interiéru.

Zapomeňte na nevzhledné radiátory, využijte stěny!
Vytápění

Zapomeňte na nevzhledné radiátory, využijte stěny!

Využíváte stěny jen na věšení polic či obrazů? A víte, že se jimi dá vytopit celý byt či dům, aniž byste museli zasahovat do výsledné podoby interiéru? Po podlahovém se dostává do popředí topení stěnové, […]

Novinky

Letošní novinka mezi radiátory

Ideální pro rekonstrukce je nové deskové těleso KORADO RADIK-R, umožňující snadnou náhradu za článkové radiátory. Už od počátku je tato novinka navržena tak, aby její instalace byla možná na stávající rozvody. A výměna je skutečně velmi jednoduchá.