Letošní novinka mezi radiátory

04. 09. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Ideální pro rekonstrukce je nové deskové těleso KORADO RADIK-R, umožňující snadnou náhradu za článkové radiátory. Už od počátku je tato novinka navržena tak, aby její instalace byla možná na stávající rozvody. A výměna je skutečně velmi jednoduchá.

Prvním krokem je sundání původního článkového radiátoru a odstranění (uřezání upevňujících háků ve zdi), druhým krokem je instalace uchycení nového radiátoru a nakonec instalace samotného nového radiátoru. A chce-li investor maximálně využít prostor ve svém bytě, může si nechat realizační firmou nechat odstranit stávající rozvody „visící“ ve vzduchu, přičemž nové rozvody lze umístit těsně nad podlahou a uložit do designových ochranných lišt.

Je to jednoduché a snadné, přitom už samotnou výměnou starých radiátorů lze zvýšit účinnost a pohodlí celé otopné soustavy a výrazně ušetřit na nákladech za topení. Ziskem navíc je maximální tepelná pohoda a interiér s moderními topnými tělesy, která jsou nabízena v mnoha barvách a tvarech.

Při utváření vnitřní architektury nejsou individuální svobodě kladeny žádné meze, nové stylové radiátory KORADO poskytují dodatečný komfort s individuálními doplňky – např. zahřívání ručníků či zabudované zrcadlo.

Více informací na www.korado.cz

Kategorie: Novinky Vytápění
Tagy: Olejové radiátory radiatory rekonstrukce vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze