pojištení majetku

Bezpečnostní box v bytě
Rekonstrukce bytu

Elegantní „příručák“. A pevný jako skála

O čem je řeč? O domácí bezpečnostní schránce. A ne ledajaké. Když ji paní Jana zahlédla na výstavě vybavení a doplňků pro moderní bydlení, řekla bez váhání: „To musíme mít“. A manžel kupodivu neprotestoval.

Bezpečnostní box v bytě
Rekonstrukce bytu

Chcete naštvat zloděje? Dávejte své cennosti do opevněné schránky

Domácí Security Box je novinka na českém trhu, která bude ve dne v noci spolehlivě chránit vaše doklady, hodinky, šperky a třeba i krátké zbraně před nájezdem lotrů i případnou zvědavostí malých dětí.

Rodinný dům
Vytápění

Jak mít klidné spaní?

Máte vlastní byt nebo dům? Pak jistě máte sjednané pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Že ne? Pak byste to měli co nejdřív napravit. Už se totiž nebudete muset bát investovat do nějakého vybavení do domácnosti. Když by přišlo na nehodu, pojišťovna bude plnit a vy si koupíte nové.

Rekonstrukce domu

Krásná domácnost nestačí. Pořiďte si vychytávky, díky kterým bude i chytrá

Představte si domácnost, která má nejen srdce, ale i mozek. Domácnost s inteligentními a důmyslně propojenými prvky, které myslí za vás, ušetří vás až 50 000 domácích úkonů za rok a mimo jiné sníží i energetické náklady. Mějte pod kontrolou nejen svůj život, ale i svou domácnost a ušetřete svůj drahocenný čas i peníze. Prozradíme vám, jak na to.