použitý nábytek

Použitý nábytek Je několik způsobů, jak si vkusně a stylově zařídit své bydlení, a to bez náročného hledání a utrácení peněz. Jednou z možností je použitý nábytek. Použitý nábytek, kterého jste se již možná chtěli zbavit, je možné renovovat, upravit, obarvit a poskytnout mu nový vzhled a nové místo ve svém příbytku. Ať už jde o klasický a méně nápadný design interiéru, nebo upřednostňujete abstraktní, barevný a moderní design, použitý nábytek můžete obnovit tak, aby zapadal do vašeho stylu. Pro moderní vzhled, např. staré čalouněné křeslo viktoriánského stylu – dřevěnou konstrukci můžete obarvit lesklou bílou nebo červenou barvou a textilní část přečalounit látkou s moderním potiskem. Takto získáte originální a moderní kousek, který dodá místnosti jedinečný vzhled. Pro více inspirací si přečtěte naše články.

Otevřený denní prostor. Obývací pokoj, jídelna a kuchyň jsou zařízeny starým nábytkem, setkaly se však v moderně koncipovaném otevřeném prostoru.
Design interiérů

Rekonstrukcí navrátili starému bytu půvab starých časů

I když byt vypadá na první pohled jako v původním stavu, zdání klame. Téměř 50 let se v něm nic neměnilo, v průběhu rekonstrukce proto museli předělat všechny rozvody a povrchy, nevyhnuli se ani bourání příček. To vše završili kabátem ve stylu vintage.

Police ze starých zásuvekfoto: Jana Ardanová
Hand Made

Police ze starých zásuvek

Staré zásuvky můžete využít originálním způsobem. Udělejte si z nich police, které vám budou připomínat hezké chvíle.

Design interiérů

Retro interiér je „in“

Vyberete si zaoblená padesátá nebo hranatá sedmdesátá léta? V retro duchu si můžete zařídit celý byt, některou místnost nebo si vybrat několik výrazných solitérů, které budou s moderním nábytkem vytvářet příjemný, osvěžující kontrast. Chybu neuděláte […]

Design interiérů

7 nápadů na polepený interiér

Pomocí barevných lepicích pásek washi (vaši) můžete zcela snadno vytvořit nápadité a přitom nenákladné dekorace. Případně dát předmětům, které vás obklopují, vlastní originální pečeť. Když už se vám okoukají, pásku jednoduše odlepíte.

Hand Made

Paletománie aneb Levný a originální nábytek

V zahraničí ho znají už dlouho, Českou republiku zasáhlo jeho kouzlo teprve nedávno. Řeč je o paletovém nábytku. Šíří se jako nakažlivá závislost, protože je levný, variabilní a hravý. Z obyčejného kusu dřevěného nosníku se […]