salave panely

Foto Fenix
Novinky

Ohlédnutí za tiskovou konferencí Fenix Group v Praze

Tisková konference společnosti Fenix Group a.s. se uskutečnila ve čtvrtek 30. srpna v Praze a za vedení tohoto významného výrobce elektrických topných systémů se jí zúčastnil ing. Cyril Svozil, majitel a zakladatel firmy, jeho syn ing. Cyril Svozil jr., ing. Kateřina Jezerská, ředitelka obchodní společnosti Fenix Trading s.r.o, z Jeseníku a Miroslav Petr, vedoucí tuzemského obchodu Fenix Trading.

Nejrovnoměrnější rozložení teplot najdete v interiérech vytápěných tzv. velkoplošnými sálavými systémy – tedy podlahovým a stropním vytápěním nebo stropními a nástěnnými sálavými panely. Skleněné panely ECOSUN G s potiskem kombinují úsporné a komfortní sálavé vytápění s originálním designem a jsou nejen účinným zdrojem sálavého tepla, ale také ozdobou vašeho interiéru. FOTO FENIX JESENÍK
Vytápění

Sálavé panely – jiná filozofie vytápění

Při uvažování o nejvhodnějším způsobu vytápění pro váš dům můžete zvolit tradiční postup a řešit v první řadě zdroj tepla. Anebo jít trochu víc do hloubky a kroky vedoucí ke kýžené tepelné pohodě vnímat spíše fyzikálně.

Krásu svého upraveného balkonu si můžete užívat i v chladnějším období. Díky sálavému topení.
Vytápění

Klepete kosu na balkoně? Zbytečně, můžete tam mít léto po celý rok!

Naše balkony, a to i ty v panelácích, procházejí zásadní změnou. Ze skladiště harampádí a sušárny prádla chceme mít další plnohodnotný prostor našeho bytu, který nám nahradí i posezení na zahrádce. Vkusného venkovního nábytku je na trhu dostatek, květinovou výzdobu pořídíme taky snadno, jen s tím počasím to není jednoduché!

Vytápění

Sálavé panely efektivně topí a navíc jsou ozdobou interiéru

Perfektní vzhled a snadná instalace i regulace je pro moderní sálavé panely typická a spolu s výhodami, které sálavé vytápění nabízí, je nejlepším důvodem k jejich využití v interiéru bytů a domů.

zdroj: Fenix s.r.o.
Vytápění

Víte, v čem se liší elektrické vytápění od teplovodního?

Elektrické vytápění není univerzální, paušální řešení pro jakýkoliv objekt. Pokud však mluvíme o energeticky úsporných domech, může nízkoteplotní velkoplošné podlahové (topné rohože a topné folie) a stropní vytápění, kombinované ve vybraných místnostech a prostorách se sálavými panely, příjemně překvapit nízkými náklady jak při pořízení, tak i při provozu. K tomu dostane majitel maximální tepelný komfort, nulové náklady na údržbu, bezobslužný provoz a čistý vzduch bez víření prachu.