Klepete kosu na balkoně? Zbytečně, můžete tam mít léto po celý rok!

06. 05. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Naše balkony, a to i ty v panelácích, procházejí zásadní změnou. Ze skladiště harampádí a sušárny prádla chceme mít další plnohodnotný prostor našeho bytu, který nám nahradí i posezení na zahrádce. Vkusného venkovního nábytku je na trhu dostatek, květinovou výzdobu pořídíme taky snadno, jen s tím počasím to není jednoduché!

Za oknem vidíte krásné slunečné modro, ale na balkoně už po chvíli sezení zjistíte, že jarní teploty mají do letní pohody dost daleko. Ale přece se kvůli pocitu chladu nezbavíte možnosti vypít si tady kávu nebo přečíst knížku! Proč byste si po celý rok nemohli vychutnávat dobroty připravené na grilu a posedět s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu?

Konečně úsporné topení!

Řešením není oblečení Eskymáka, ale cenově dostupné topidlo známé z restauračních předzahrádek. Nyní si tento komfort můžete dopřát i u vás doma na balkoně nebo terásce. Komfort tepelný i ekonomický! Elektrické sálavé topení má totiž na rozdíl od jiných způsobů vytápění jednu velikou výhodu. Je nesmírně úsporné a výhodné proto, že okamžitě po zapnutí ohřeje jen lidi a předměty, ne okolní vzduch, takže netopíte Pánubohu do oken! A nedostatek místa na balkoně? Žádný problém, topidlo pověsíte na stěnu.

Právě proto je naprosto ideální pro vytvoření tepelné pohody právě na balkonech a dalších venkovních prostorách. I v nepříznivém počasí vám tam bude místo slunce hřát a svítit sálavé topidlo. Přesně cílené teplo ocení i příznivci tabáku, kteří se venku ohřejí právě jen těch potřebných deset minut. K vaší spokojenosti určitě přispěje i cena topidla, která je přijatelná pro každého, naprosto jednoduchá instalace i pohodový nákup: prostě si vyberete vhodné topidlo v e-shopu na stránkách www.salava-topidla.cz , kde se dozvíte i další podrobnosti.

Heatstrip-vor-See

ZDROJ: PR článek společnosti Řídící systémy, spol. s.r.o

Kategorie: Vytápění
Tagy: balkon salave panely vytapeni
Sdílejte článek

Diskuze