stavební spořitelna

Novinky

ČMSS začíná klienty připravovat na změnu svého názvu

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) připravuje na březen příštího roku změnu svého názvu na ČSOB Stavební spořitelnu. V následujících měsících proto budou její kampaně i další marketingové aktivity doprovázet obě značky – ČMSS i ČSOB Stavební spořitelna.

Stavební spoření
Novinky

ČMSS do března zvýšila zisk o 14 % na 271 milionů Kč

Největší domácí stavební spořitelna vykázala v prvním čtvrtletí zisk 271 milionů korun. Začátek roku byl ve znamení nárůstu úvěrového obchodu, objem úvěrů vzrostl o čtvrtinu.

Novinky

ČMSS zlevňuje zajištěné úvěry, nejnižší sazba na 2,09 %

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) tento týden zlevnila zajištěné překlenovací úvěry, sazby klesají až o 0,25 procentního bodu. Zajištěný úvěr od Lišky lze tak získat se sazbou začínající na 2,09 %.

Novinky

Sazby úvěrů ze stavebního spoření se už rok drží pod hypotékami, rozdíl by se měl zvyšovat

Loni na podzim byly sazby úvěrů ze stavebních spořitelen poprvé po 10 letech nižší než sazby hypoték. Tento trend od té doby přetrvává, v následujících měsících by se rozdíl měl zvyšovat ve prospěch stavebních spořitelen.

Novinky

ČMSS i v novém roce zvýhodní mladé klienty prémií 2000 Kč

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) bude i v novém roce podporovat zájem o dětské smlouvy prémií 2000 Kč. Zájem o stavební spoření pro děti roste a v poslední době tvoří téměř polovinu všech nových smluv o stavebním spoření. V letošním roce lze očekávat nárůst zájmu o stavební spoření.

Foto: isifa/Shutterstock
Novinky

Stavební spoření pro děti? Teď je ta pravá chvíle

Přemýšlíte, jak naspořit dětem něco do začátku? Pokud hledáte bezrizikové uložení peněz se zhodnocením, které nejen pokryje inflaci, ale skutečně přinese kýžený výnos, sáhněte po stavebním spoření. Právě nyní můžete uzavřít smlouvu pro děti a mladé do 26 let s prémií až 2000 Kč.