ČMSS i v novém roce zvýhodní mladé klienty prémií 2000 Kč

03. 01. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) bude i v novém roce podporovat zájem o dětské smlouvy prémií 2000 Kč. Zájem o stavební spoření pro děti roste a v poslední době tvoří téměř polovinu všech nových smluv o stavebním spoření. V letošním roce lze očekávat nárůst zájmu o stavební spoření.

Zájem o stavební spoření pro děti v loňském roce výrazně vzrostl. ČMSS loni uzavřela zhruba 60 tisíc smluv pro děti a mladistvé do 26 let. To meziročně představovalo nárůst o 26 procent. „Mladá generace je odpovědná, mladí lidé si uvědomují, že na pořízení prvního bydlení budou potřebovat vlastní úspory. Stejně tak více než v minulosti spoří rodiče svým dětem,“ vysvětluje nárůst zájmu místopředseda představenstva ČMSS Jochen Maier.

ČMSS ve druhé polovině loňského roku odměňovala děti a mladé klienty do 26 let prémií až 2000 Kč za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Akce byla původně naplánována pouze do konce roku 2017. „Vzhledem k velkému zájmu v ní budeme pokračovat i v lednu letošního roku,“ dodal Jochen Maier.

„Rodiče i prarodiče zakládají dětem stavební spoření především kvůli jeho stabilitě, jistotě a nadstandardním zabezpečeným výnosům. Majitelé stavebního spoření navíc získávají garanci úrokové sazby pro případný následný úvěr. Význam této garance poroste s tím, jak postupně porostou úrokové sazby v ekonomice. Klienti ČMSS už nyní vědí, za jakých podmínek budou moci získat úvěr třeba v roce 2023,“ uzavřel Jochen Maier.

ČMSS v loňském roce uzavřela přes 152 tisíc nových smluv o stavebním spoření, stavební spoření tak nadále zůstává nejoblíbenějším spořicím produktem na českém trhu. Pro letošní rok očekává ČMSS nárůst prodejů minimálně o 10 %.

www.cmss.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: stavebni sporeni stavební spořitelna
Sdílejte článek

Diskuze