Stavební spoření pro děti? Teď je ta pravá chvíle

26. 09. 2017
Diskuze (1)
Sdílet

Přemýšlíte, jak naspořit dětem něco do začátku? Pokud hledáte bezrizikové uložení peněz se zhodnocením, které nejen pokryje inflaci, ale skutečně přinese kýžený výnos, sáhněte po stavebním spoření. Právě nyní můžete uzavřít smlouvu pro děti a mladé do 26 let s prémií až 2000 Kč.

Nespornou výhodou stavebního spoření je státní příspěvek, po jehož započtení se výnos dostane až na 3,4 %. Při současných úrokových sazbách je taková nabídka na poli bezpečných spořicích produktů jednoznačně nejvýhodnější. Vaše vklady jsou ze zákona pojištěny a na spoření můžete v budoucnu navázat výhodným úvěrem se stálou úrokovou sazbou. Až do konce října navíc nemusíte platit poplatek za uzavření smlouvy.

Foto: isifa/Shutterstock

Foto: isifa/Shutterstock

Děti a mladí do 26 let mohou u Lišky získat prémii až 2.000 Kč. Pokud tedy svému dítěti zřídíte spoření s cílovou částkou až 200 000 Kč, neplatíte žádný vstupní poplatek, který běžně odpovídá 1 % z cílové částky. Stavební spořitelna navíc prodloužila svoji letní akci, díky které si můžete spoření bez vstupního poplatku založit i vy. Pro všechny „dospěláky“ má Liška připravenou prémii až 1.000 Kč.

Foto: isifa/Shutterstock

Foto: isifa/Shutterstock

Obávat se nemusíte ani předčasného ukončení smlouvy. ČMSS vyslyšela volání svých klientů po větší flexibilitě a neúčtuje žádný poplatek za výběr peněz nikomu, kdo spoří alespoň tři roky. Zákonná vázací doba je přitom šest let.

Jakmile má člověk něco málo naspořeno, je mnohem snazší sebrat odvahu a splnit si své sny (nejen) o bydlení.

ZDROJ: PR článek společnosti ČMSS

Kategorie: Novinky
Tagy: líska stavebni sporeni stavební spořitelna úvěr na bydlení
Sdílejte článek

Diskuze

  • Myslím si, že v dnešní době už není rodič, který by nechtěl zaopatřit děti do budoucnosti. Já nedávno četl článek: s://www.financni-navigator.cz/jak-sporit-detem/ a nevěřil bych, jaké možnosti v dnešní době rodiče mají. Pak jsem se obrátil i na poradce, kteří tam jsou doporučeni a spolu s nimi, jsme synovi zařídili spoření, kde máme jistotu, že ho opravdu zajistí.

    Richard