stropní vytápéní

Celoplošné vytápění
Vytápění

Celoplošné vytápění a chlazení s tím nejlepším efektem

Systémy vytápění a chlazení z pohledu nákladů bezesporu ovlivňují zásadním způsobem energetickou náročnost budov. Najít efektivní řešení ale nemusí být hledáním svatého grálu. Světlem na konci tunelu jsou celoplošné systémy kombinované s vhodným zdrojem energie, nejlépe pak tepelným čerpadlem.

stropní vytápění
Vytápění

Stropní vytápění přestává být popelkou a dere se na výsluní

Podlahové vytápění zná asi každý, méně známou variantou velkoplošného topného systému je elektrické stropní vytápění. Jaké jsou jeho přednosti a které z obou typů vytápění je lepší? Na tyto a další otázky vám dá odpověď náš článek.

zdroj Fenix Trading
Novinky

Měření potvrdila vysoký podíl sálavé složky u elektrického podlahového a stropního vytápění

Výhody elektrického podlahového a stropního vytápění jsou všeobecně známé – topení není vidět, přitom je to velmi komfortní zdroj tepla. Jeho instalace je snadná a levná, navíc se oba typy vytápění dají výborně regulovat. Správná regulace je totiž základní podmínkou hospodárnosti provozu.

FOTO FENIX
Vytápění

Topení ze stropu i podlahy nabídlo nízké náklady a vysoký tepelný komfort

Vytápění v rodinném domě, řešené kombinací podlahového vytápění ECOFLOOR a stropního vytápění fóliemi ECOFILM, je atraktivní nejen vysokým tepelným komfortem, ale i nízkými pořizovacími a provozními náklady. Dalším z mnoha příkladů je i rodinný dům v Banské Bystrici.