údržba oken

Strešní okna
Rekonstrukce domu

Jak připravit střechu na zimu

Zima dokáže střechu pořádně prověřit – vydatné deště, mráz a sníh spolehlivě odhalí nekvalitní materiály či zfušovanou realizaci, a i drobné nedostatky nebo poškození dokážou způsobit pořádnou „paseku“. Střechu proto před zimou důkladně zkontrolujte, můžete tak předejít vážným problémům.

Velké trojokno se sezením v obývacím pokoji
Rekonstrukce domu

Připravte okna a dveře na zimu včas! Naučte se, jak je utěsnit a ušetřit nemalou částkou za vytápění

Táhne vám kolem oken? Cítíte studený závan vzduchu, kdykoliv projdete kolem dveří? Měli byste zpozornět, protože právě přes neviditelné otvory a prahy vám z domácnosti utíká teplo a dostává se dovnitř chlad.

mytí oken
Rekonstrukce domu

Správný postup při mytí a údržbě oken

Asi se shodneme na tom, že okna je potřeba mýt alespoň dvakrát ročně – po létě, když je na nich usazená vrstva prachu a pylu, a po zimě, kdy bývají pořádně špinavá nejen zvenčí, ale i zevnitř. Nestihli jste to před Velikonocemi? Nevadí, s našimi radami to teď zvládnete dokonale.

zdroj REHAU
Novinky

Ušetřete svůj čas díky snadné údržbě!

Nikdo netráví rád moc času mytím a údržbou oken, my nabízíme uživateli zvláštní komfort, neboť naše okna a dveře odolají jakékoliv zátěži, ať již je to sníh, déšť, vítr, špína nebo prach. A co je nejdůležitější jdou i po mnoha letech snadno otevírat a zavírat.