úložní prostory

zrcadlo v koupelně s poličkou
Koupelny

Spousta věcí, málo prostoru? Tyto 4 tipy vám pomohou najít prostor i v malé koupelně!

Díky těmto tipům se vám i do malé koupelny vejde vše, co potřebujete.

Jak udržet pořádek v domácnosti
Design interiérů

Jak postupovat při správné organizaci domácnosti a jak si pořádek udržet co nejdéle

Chystáte se na velký úklid a reorganizaci domova? Zeptali jsme se člověka nejpovolanějšího – profesionální organizátorky Nicol Dunčko, jak postupovat při správné organizaci domácnosti a jak si pořádek udržet co nejdéle.

Šatníková skříň v ložnici
Nábytek

Jak vyřešit v ložnici úložné prostory

Ložnice je místem odpočinku. Je určená k tomu, aby se v ní člověk vyspal. Ale zároveň v mnoha domácnostech slouží na odkládání různých věcí – od oblečení až po vánoční ozdoby. Kam s nimi a jaké jsou praktické možnosti?

Organizace kuchyně a kuchyňských doplňků
Kuchyně

Tipy od profesionálů, jak si zorganizovat kuchyni jako šéfkuchař

Pokud to s vařením myslíte vážně a rádi trávíte hodiny zkoušením nových jídel, které zapůsobí na vaše hosty, inspirujte se radami zkušených kulinářů, a pozdvihněte tak úroveň vaší kuchyně.

Zařízovaní pohodového bydlení
Design interiérů

Vytvořte si domácí oázu pro zajištění maximálního klidu a pohody

Zdá se, že stres je v dnešní době všudypřítomný. Proto je velmi důležité vytvořit si doma oázu, kde můžete od stresu uniknout – i když jen na chvíli. Vytvoření domova – nebo dokonce prostoru v rámci domova –, kde se můžete uvolnit a najít si čas na odpočinek, být sami sebou a užít si klid, je pro zachování zdraví zásadní – zejména v obdobích, kdy je stres nejvyšší. Tato životní období jsou bohužel nevyhnutelná, pokud si ale přenastavíte některé své návyky, tak vaše odolnost vůči stresovým faktorům zůstane vysoká.

Security box v interiéru
Novinky

Chraňte to nejcennější

Chcete mít své cennosti po ruce a zároveň vědět, že jsou v případě potenciálního vloupání v bezpečí?

Skryté dveře do pokoje - Maison Lumière
Design interiérů

Ve světlém a vzdušném bytě hraje hlavní roli neviditelnost a vhodně umístěná zrcadla. Designérka ukryla dveře i televizi

Mít zásuvky či skříňky, do kterých rychle „uklidíte“ veškerý nepořádek, když přijde návštěva, bývalo kdysi oblíbeným řešením interiérů. Španělská interiérová designérka Susanna Cots pojala očistu prostoru od rušivých prvků originálně a mnohem precizněji. Světlý a vzdušný byt zpracovala přímo magicky. Ba co víc, veškerý nábytek sama i navrhla.

Moderní čtyřpokojový byt v novostavbě s hnědým interiérem a výhledy
Design interiérů

Čtyřpokojový byt fascinuje výhledy, dispozičním řešením i neobvyklým místem pro kočky

Bydlení v moderních nadstandardních novostavbách, jako je například bratislavský Sky Park s výškou sto devatenáct metrů, má svoje kouzlo. Kromě úžasných výhledů, které nabízejí byty umístěné v nejvyšších poschodích, se dočkáte i zajímavých dispozičních řešení, prosklených oblých stěn a netradičních úhlů.

Modrobílé moderní apartmá s oblouky a dřevěnými parketami
Design interiérů

Podívejte se, co se stane, když v bytě kombinujete bílou barvu s tmavě modrou

Projekty italského architekta Luky Camporealeho jsou charakteristické oblými prvky, ale i zajímavou hrou s barvami. Na jeho pracích je vidět, že je nejen architektem, ale že rozumí i módě a designu. Kromě renovací a návrhů novostaveb se specializuje i na maximalizaci hodnoty nemovitostí. Po jeho zásahu získá starší dům či byt novou hodnotu.

Moderní panelákový červeno bílý byt s boxem ve středu bytu
Design interiérů

Z třípokojového panelákového bytu udělali prostor pro pohodlný život důchodkyně. Srdce bytu tvoří multifunkční box

Věkem se naše nároky na obytný prostor mění. Dáváme přednost přístupnějším, jednodušším řešením, která nám ušetří námahu a budou efektivní.