umyvadlo

Světlá koupelna
Koupelny

Na co si dát pozor při výběru nového umyvadla a vany?

Zlákaly vás trendy vany a umyvadla? Vězte, že výběr sanitárního vybavení v koupelně v první řadě ovlivňují možnosti prostoru a instalační parametry. V úvahu je však třeba vzít i vaše každodenní hygienické návyky.

Novinky

Umyvadla od Kaldewei – světová premiéra na ISH ve Frankfurtu

Umyvadla ze smaltované oceli jsou důsledným rozšířením stávajícího portfolia výrobků Kaldewei. Kromě nových designových řad jsou nyní k dispozici také umyvadla, která se dají kombinovat s nejúspěšnějšími modelovými řadami van a sprchových vaniček od Kaldewei.

Koupelny

Vodovodní baterie Chrome – sázka na jistotu

Představují to nejlepší z nabídky baterií RAVAK. Svým geniálně jednoduchým designem a spolehlivou funkčností vytvoří základ každé komfortní koupelny.

Koupelny

Hravý detail vaší koupelny

Kytička do klopy. Přesně tak působí umyvadlová mísa Urbi značky Roca v každé koupelně. Hravý detail, který originálním způsobem dotváří celkový dojem. Vlní se na umyvadlové desce v rytmu vašeho vkusu.

Koupelny

Koupelna na sto způsobů

Italský styl se vyznačuje elegancí a nadčasovostí, čerpající z antické tradice, ale také hravostí, lehkostí a nonkonformitou, daných středomořským prosluněným klimatem. Pokud se tyto vlastnosti spojí s francouzským glancem a okoření špetkou sportovní dynamiky, vznikne […]

Novinky

Dopřejte své koupelně originální design

Společnost RAVAK sází nejen na praktické využití svých výrobků, ale také na jejich originální design. Důkazem je další novinka, kterou představuje svým zákazníkům.