Koupelna na sto způsobů

Koupelna na sto způsobů

12. 02. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Italský styl se vyznačuje elegancí a nadčasovostí, čerpající z antické tradice, ale také hravostí, lehkostí a nonkonformitou, daných středomořským prosluněným klimatem. Pokud se tyto vlastnosti spojí s francouzským glancem a okoření špetkou sportovní dynamiky, vznikne […]

Italský styl se vyznačuje elegancí a nadčasovostí, čerpající z antické tradice, ale také hravostí, lehkostí a nonkonformitou, daných středomořským prosluněným klimatem. Pokud se tyto vlastnosti spojí s francouzským glancem a okoření špetkou sportovní dynamiky, vznikne přesně takový produkt, jakým je nová řada sanitární keramiky Cento, kterou má nyní ve své nabídce Sapho koupelny.

Jejím tvůrcem je francouzský designér Marc Sadler, narozený v Innsbrucku, vystudovaný na pařížské Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifs, a v současnosti žijící a tvořící v Miláně. Marc Sadler navrhoval pro řadu významných světových firem, od nábytku přes domácí spotřebiče po osvětlení, ale také sportovní vybavení. Nyní se spojil s italskou firmou Kerasan, pro kterou vytvořil koupelnovou sanitu s nadčasovým designem minimalistického tvarosloví. Jednoduše krásné a nekompromisní linie řady Cento (italské slovo pro „sto“) osloví každého milovníka čistých linií a jasných geometrických tvarů. Ne náhodou je mottem této série slogan „Sto důvodů proč se zamilovat na první pohled“.

Řada Cento představuje kompletní sanitární vybavení koupelny – umyvadlo, toaletu a bidet v několika tvarových a velikostních variantách, nabízí se tak neomezené možnosti kombinování. Své místo nalezne v malé i prostorné koupelně, vybírat si můžete od velkorysého umyvadla nebo dvojumyvadla o šíři 140 cm, po malé rohové umývátko o straně 45 cm, které své místo nalezne třeba na WC. Umyvadla nabízí rozmanité možnosti instalace – od zavěšení na zdi po umístění na sloup či desku. Vhodné jsou k nim jak stojánkové baterie, tak i baterie s vyústěním ze zdi. WC mísy a bidety jsou na výběr v závěsné i stojanové podobě, podle toho, který typ vám a vaší koupelně či toaletě lépe sedí.

Cento má nekompromisní design, na první pohled dává najevo svou dominanci, kterou bude vládnout v koupelně. Zároveň díky své lehké strohosti nabízí prostor pro další dotváření této místnosti, jejíž celkové vyznění doladíte vodovodními bateriemi, koupelnovým nábytkem a drobnými dekorativními doplňky. Cento nabízí sto způsobů, jak si koupelnou zařídit, díky jeho produktové šíři můžete dlouze kombinovat, hrát si, tvořit a ladit, až přijdete na nejlepší osobitou variantu, která bude dokonale sedět dispozicím vaší koupelny.

Více informací na www.sapho.cz

Kategorie: Koupelny
Tagy: interier italsky styl koupelna umyvadlo
Sdílejte článek

Diskuze