Vysoká skříň z dubu.
Zdroj: Geberit

Geberit Mix & Match – modulární a jedinečný umývací prostor

14. 06. 2024 Sdílet

Unikátní koncept Mix & Match od společnosti Geberit přináší stovky kombinací, díky kterým si můžete vytvořit svůj jedinečný umývací prostor.

Koupelnové výrobky z kategorie Mix & Match jsou založeny na tzv. modulárním konceptu, který umožňuje na základě osobních preferencí kombinovat koupelnový nábytek a umyvadla z koupelnových sérií Geberit ONE, Acanto a iCon, a následně sladit se zrcadlovými skříňkami či zrcadly ze série Geberit Option.

Umyvadlový prostor je středobodem každé koupelny a používá se dennodenně. Je proto důležité, aby byl funkční a také esteticky splynul s celkovým designem koupelny. „Největší výhodu spatřuji v tom, že díky systému Mix & Match nemusíte dělat kompromisy. V nabídce je totiž přes sto sedmdesát typů umyvadel a takřka čtyři sta druhů umyvadlových skříněk v různých velikostech a provedeních“, uvedl Jan Jůzek produktový specialista společnosti Geberit.

Umyvadlo na desku Geberit ONE se skříňkou Geberit iCon.

Umyvadlo na desku Geberit ONE se skříňkou Geberit iCon. Zdroj: Geberit

Snadná instalace

Velká výhoda produktů Mix & Match spočívá i ve standardizované instalaci všech produktů napříč sériemi, což ocení zejména řemeslníci. Jednotlivé instalační kroky zůstávají u sortimentu Mix & Match pokaždé stejné, což šetří čas a snižuje pravděpodobnost chyb. Nábytek i keramika mají předvrtané otvory určené k osazení. Díky přiložené šabloně zase odpadá nutnost dlouhého zaměřování, instalace jde díky tomu rychle a snadno.

Umyvadlová skříňka Geberit ONE s otevřeným bočním prvkem.

Umyvadlová skříňka Geberit ONE s otevřeným bočním prvkem. Zdroj: Geberit

Jaké umyvadlo?

Své vysněné umyvadlo si můžete vybrat ze tří základních typů. První možnost představuje umyvadlo na desku, které působí exkluzivním dojmem a přináší do koupelny jedinečný design. Druhou možností jsou klasická umyvadla umístěná v jedné rovině s koupelnovým nábytkem, jejich největší výhodou je snadná údržba a nadčasový design. Třetí variantou je nábytkové umyvadlo, které je integrováno do skříňky, díky čemuž je elegantní a minimalistické.

Správný výběr skříňky

Umyvadlové a boční skříňky jsou stěžejním prvkem každé koupelny, protože právě v nich lze elegantně skrýt všechny hygienické potřeby. Kromě celé škály barevných provedení je cestou k jedinečné koupelně také možnost volby otevírání skříněk. Zásuvky s mechanismem push-to-open se chlubí minimalistickým designem, který s sebou přináší eleganci a nadčasovost.

Jemným dotykem skříňku otevřete i zavřete. Klasickou variantu představují zásuvky s rukojetí, které jsou vybaveny elegantním kovovým držadlem. Zajímavou alternativou může však být i jednotné čelo nábytku a rukojeti, kdy je skříňka vybavena jednou velkou a jednou vnitřní zásuvkou.

Umyvadlová skříňka

Umyvadlová skříňka. Zdroj: Geberit          

Jak využít prostor nad umyvadlem?

Nedílnou součástí každé koupelny je zrcadlo, které se nezřídka stává středem pozornosti. Geberit nabízí pro prostor nad umyvadlem rozmanité možnosti. Jak zrcadla ze série Option, tak zrcadlové skříňky jsou dostupné v nejrůznějších tvarech a rozměrech. Výběr záleží na individuálních potřebách, zejména na tom, kolik je potřeba úložného prostoru, či zda si chcete dopřát komfortní funkce, jako je například ambientní osvětlení či funkce odmlžování.

Umyvadlová skříňka Geberit iCon.

Umyvadlová skříňka Geberit iCon. Zdroj: Geberit

Zbývají už jen doplňky

Po výběru ideální kombinace umyvadla, skříňky a zrcadla zbývají už jen doplňky. V sortimentu společnosti Geberit si můžete vybrat z nástěnných poliček, držáků na ručníky, příslušenství a organizérů zásuvek. Praktickou vychytávkou je také magnetická tabule s přihrádkami, na níž si můžete jednotlivé odkládací plochy organizovat přesně podle sebe.

Vyzkoušejte si

Pokud si stále nejste jistí, jakou kombinaci zvolit, tak si vše můžete jednoduše vyzkoušet v našem online nástroji www.mix-and-match.geberit.com

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit

Kategorie: Koupelny
Tagy: Doplňky do koupelny geberit umyvadlo
Sdílejte článek