uver

Novinky

Klienti ČMSS ušetří na poplatku za poskytnutí meziúvěru

Klienti Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS) mohou až do konce března ušetřit několik tisíc korun, ČMSS nebude účtovat poplatky za uzavření smlouvy o poskytnutí překlenovacího úvěru. ČMSS v lednu poskytla úvěry v objemu přes 1,5 miliardy korun.

Novinky

Novomanželé, požádejte si o výhodnou půjčku na bydlení

V současné době se spousta mladých párů vyhýbá manželskému svazku, neboť vidí především nevýhody (drahý rozvod, nákladná svatba). Nicméně měli byste myslet pozitivně. Svatební den bude nejkrásnějším dnem ve vašem životě. A pokud jste narazili na věrného a spolehlivého partnera, rozvodu se vyhnete ob klikou. Novomanželé mají spoustu předností, zejména co se financování bydlení týče. Bankovní a nebankovní instituce mají ve svých produktových portfoliích novomanželské půjčky, které se vyznačují výhodnými podmínkami. V následujících řádcích vám o tomto druhu úvěru prozradíme více informací.

Novinky

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry – klienti mohou využít výhodné úrokové sazby překlenovacího úvěru typu Kredit 90 se slevou 1 %. Nabídka platí do 18. listopadu 2013.

Novinky

ČMSS překonala magickou hranici 300 miliard korun v poskytnutých úvěrech

Od vstupu na český trh v roce 1993 do současnosti poskytla Českomoravská stavební spořitelna svým klientům úvěry na bydlení ve výši více než 300 miliard korun. K dosažení této rekordní hranice úvěrového obchodu došlo v […]