Novomanželé, požádejte si o výhodnou půjčku na bydlení

02. 12. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

V současné době se spousta mladých párů vyhýbá manželskému svazku, neboť vidí především nevýhody (drahý rozvod, nákladná svatba). Nicméně měli byste myslet pozitivně. Svatební den bude nejkrásnějším dnem ve vašem životě. A pokud jste narazili na věrného a spolehlivého partnera, rozvodu se vyhnete ob klikou. Novomanželé mají spoustu předností, zejména co se financování bydlení týče. Bankovní a nebankovní instituce mají ve svých produktových portfoliích novomanželské půjčky, které se vyznačují výhodnými podmínkami. V následujících řádcích vám o tomto druhu úvěru prozradíme více informací.

Co je novomanželská půjčka?

Jak už samostatný název napovídá, novomanželská půjčka je určená především sezdaným párům a osobám dlouhodobě žijícím ve společné domácnosti. Novomanželská půjčka je ideálním finančním řešením také pro samoživitele s jedním a více dětmi. Pakliže chcete obdržet kladnou odpověď od poskytovatele úvěru, musíte splnit několik základních podmínek. V první řadě nesmíte být starší 35 let a musíte být občanem České republiky.

K čemu je novomanželská půjčka určená?

Na počátku společné životní cesty mladé páry potřebují finanční injekci při realizaci vlastního bydlení. Novomanželská půjčka by se dala chápat jako půjčka na bydlení pro rodinu. Bankovní a nebankovní společnosti většinou požadují přítomnost ručitele a v krajních případech povolují zajištění úvěru nemovitostí. Novomanželé si mohou požádat o částku až 300 000 Kč, přičemž doba splatnosti se rozloží na 20 let.

Jak vybrat výhodný úvěr?

Nicméně ne všechny nabízené produkty jsou výhodné, a proto se vyplatí jednotlivé nabídky porovnat. Moderní portál Uspory.cz srovnává novomanželské půjčky na finančním trhu. Dostanou se k vám informace o poskytovateli, finančním rozsahu půjčky a možné době splatnosti.

Najděte s drahou polovičkou půjčku, která vám bude vyhovovat po všech stránkách.

ZDROJ: PR článek společnosti Elephant Orchestra, s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydleni uver
Sdílejte článek

Diskuze