Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry

23. 10. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry – klienti mohou využít výhodné úrokové sazby překlenovacího úvěru typu Kredit 90 se slevou 1 %. Nabídka platí do 18. listopadu 2013. Překlenovací úvěry neboli meziúvěry […]

Českomoravská stavební spořitelna nabízí časově omezenou nabídku na meziúvěry – klienti mohou využít výhodné úrokové sazby překlenovacího úvěru typu Kredit 90 se slevou 1 %. Nabídka platí do 18. listopadu 2013.

Překlenovací úvěry neboli meziúvěry jsou určeny zájemcům o úvěr ze stavebního spoření, kteří ještě nesplňují podmínky pro jeho získání. Variantu Kredit 90 je možné využít již po naspoření 10 % z cílové částky a bez zajištění do výše 500 tisíc korun. Jeho úroková sazba je fixovaná až do přidělení cílové částky a klient ji ovlivní sám v závislosti na tom, jak rychle se zaváže úvěr splatit. Do poloviny listopadu je však na tento typ meziúvěru poskytováno zvýhodnění v podobě snížené sazby o jeden procentní bod za rok.

Mezi 21. říjnem a 18. listopadem 2013 se tak v případě meziúvěru s nezajištěnou částkou do 150 tisíc úrok sníží na 5,9 % p. a., pokud bude částka vyšší, sazba dále klesne na 5,5 % p. a. Financovat své bydlení či rekonstrukci mohou tedy klienti, kteří zatím nedosáhnou na běžný úvěr ze stavebního spoření, nyní řešit meziúvěrem s výhodnější sazbou.

Nadále je možné využít i nabídky zpracování překlenovacího úvěru zdarma u tarifů TOP. Výši úrokové sazby a dobu splácení může každý zájemce zjistit pomocí online kalkulačky na stránkách Českomoravské stavební spořitelny nebo kontaktovat jednoho z 2200 poradců, kteří zdarma poskytnou poradenský servis či uzavřou smlouvu dle potřeb každého klienta.

Kategorie: Novinky
Tagy: bydleni sporitelna uver
Sdílejte článek

Diskuze